Projektový koordinátor

AAH PLASTICS Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Solčany
Termín nástupu
dohodou
1 350 EUR/mesiacMzda sa bude ďalej odvíjať od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie zmenových projektov v spolupráci s odbornými oddeleniami s účelom dosiahnutia stanovených cieľov z hľadiska termínov, nákladov a kvality
Štúdie realizovateľnosti navrhovaných zmien produktu v sériovej výrobe
Príprava podkladov ku kalkuláciám
Zodpovednosť za termíny, náklady a kvalitu pri zmenách produktu počas sériovej výroby
Spracovanie projektovej dokumentácie a projektových hlásení
Reporting priebežných a konečných výsledkov projektu
Práca s 2D a 3D výkresmi
Tvorba FMEA, Capacity Review, 8D pri nábehu projektu
Znalost APQP, VDA 2, FMEA, PPAP a ich aplikácia v praxi

práca v rýchlo rastúcej spoločnosti
moderné prostredie
možnosť kariérneho rastu
pružný pracovný čas

Vážime si každého, kto prejaví záujem o danú pracovnú pozíciu a vopred ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí zareagujú na nami ponúkanú pracovnú príležitosť. Z dôvodu vyššieho záujmu si dovolíme osloviť len vybraných uchádzačov telefonicky, prípadne mailom. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

MS Word - Pokročilý
MS Excell - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

projektová oblasť

Počet rokov praxe

1

znalosť APQP, VDA 2, FMEA, PPAP - veľkou výhodou
nutná znalosť anglického jazyka slovom aj písmom
znalosť práce s 2D a 3D výkresmi
samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť

Spoločnosť AAH PLASTICS , s.r.o., je výrobná spoločnosť, ktorej hlavná činnosť sa zameriava na výrobu plastových dielov vstrekovaním pre automobilový a elektrotechnický priemysel. Ďalšie činnosti spoločnosti sú: 3D meranie technických a konštrukčných dielov a montáž.
ID: 4134354  Megjelentetés dátuma: 3.8.2021  Alapbér (bruttó): 1 350 EUR/mesiac