Zástupca zmenového majstra

AAH PLASTICS Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Družstevná, Solčany
Termín nástupu
dohodou
900 - 1 000 EUR/mesiaczákladná mzda 900 eur, variabilná zložka mzdy 100 eur v závislosti od výkonnosti + zákonné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 koordinovanie a riadenie zamestnancov na pracovnej zmene
 zadeľovanie práce operátorom výroby podľa plánu výroby
 kontrolovanie plynulého chodu výroby a plnenia denného plánu
 zodpovednosť za zaškoľovanie nových zamestnancov na pracovisku
 sledovanie rozpracovanosti jednotlivých zákaziek vo výrobe
 spolupráca s manažérom výroby pri riešení problémov a koordinácii výroby
 zodpovednosť za efektívne využitie strojov (materiál a zamestnanci)

práca v modernom prostredí
stabilná práca s možnosťou kariérneho rastu
práca na 12 hodinové zmeny
pracovné zmeny sa striedajú podľa vopred určeného kalendára v trojzmennej prevádzke
za odpracovanú 12 hod zmenu (45 min prestávka) 2 stravné lístky

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem o inzerovanú pracovnú pozíciu. Všetky CV budú starostlivo posúdené. Vzhľadom k možnému väčšiemu počtu zaslaných životopisov, si dovolíme osloviť len vybraných uchádzačov telefonicky na výberový pohovor. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

prax na pozícii zmenového majstra v automotive-plastová výroba podmienkou

Počet rokov praxe

1

prax v oddelení výroby min 1 rok na obdobnej pozícii
práca na PC- MS office na bežnej užívateľskej úrovni
technická zručnosť
presnosť, precíznosť, zmysel pre detail
zodpovednosť
riadiace a organizačné schopnosti
komunikačné zručnosti

Spoločnosť AAH PLASTICS , s.r.o., je výrobná spoločnosť, ktorej hlavná činnosť sa zameriava na výrobu plastových dielov vstrekovaním pre automobilový a elektrotechnický priemysel. Ďalšie činnosti spoločnosti sú: 3D meranie technických a konštrukčných dielov a montáž.
ID: 3760675  Megjelentetés dátuma: 7.9.2021  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac