Realitný maklér / maklérka

AA REALITY Košice s.r.o.

Miesto práce
Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
DOHODOU

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zaistenie kompletného realitného servisu od začiatku až po ukončenie obchodu
- sprostredkovanie kúpy, predaja, prenájmu a výkupu nehnuteľností
- vyhľadávanie nehnuteľností podľa požiadaviek klientov
- komunikácia s klientmi
- marketing a obhliadky nehnuteľností

Práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti, ktorá dáva príležitosť ambicióznym, skúseným obchodníkom, ako aj začiatočníkom, ktorí chcú zvýšiť svoje príjmy a stať sa nezávislými a uznávanými odborníkmi v oblasti realít.
Prijmeme ľudí všetkých vekových kategórií, s vysokým pracovným nasadením a s dobrými komunikačnými schopnosťami. Máte príležitosť pridať sa ku skúsenému tímu profesionálnych obchodníkov, ktorí Vám pomôžu v začiatkoch Vašej realitnej kariéry. Naučíme Vás obchodovať vo svete realít, komunikovať s klientmi na profesionálnej úrovni a úspešne vyhľadávať zaujímavé investičné príležitosti. Naučíme Vás ako správne sprostredkovať predaj/prenájom nehnuteľnosti, ako si vybudovať klientelu, ako zabezpečiť marketing.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3348334  Megjelentetés dátuma: 7.12.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: DOHODOU