Stavebný technik - stavbyvedúci.

AA PLUS SLOVAKIA s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
1 600 - 1 900 EUR/mesiacNástupný plat od 1 600,-€ po troch mesiacoch 1 900,-€ podľa odskúšaných schopností a pracovných výsledkov uchádzača + participácia na hospodárskom výsledku diela.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výrobná príprava zákazky, nastavenie harmonogramu, objednávok, subdodávok a vlastných kapacít,
- plánovanie, organizovanie a kontrolovanie vykonávaných prác na stavenisku v súlade so stanoveným rozpočtom a harmonogramom,
- spolupráca s oddelením nákupu a prípravy,
- koordinovanie dodávateľov, subdodávateľov a dodávok materiálov,
- priebežné reportovanie aktuálnej situácie vykonaných stavebných prác a dodržiavania termínov,
- prerozdelenie kompetencií subdodávkam, stavebným majstrom, resp. „parťákom“,
- koordinovanie dodávateľov, subdodávateľov a dodávok materiálu vrátane objednania,
- realizácia stavebných prác v stanovených časových harmonogramoch, rozsahu a kvalite,
- zodpovednosť za včasné dodanie a objednanie tovaru a stavebného materiálu pre stavebný proces,
- kontrola dodržiavania stavebných postupov, bezpečnostných predpisov a kvality,
- odovzdanie realizovaného diela, technických a finančných podkladov k ukončeniu zákazky.

Budú spresnené na pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dynamicky sa rozvíjajúca firma hľadá do kolektívu stavbyvedúceho – stavebného technika, ktorý sa nebojí vlastného rozvoja. Prekážky berie ako výzvy a dokáže usporiadať základným logickým myslením chaos, ktorý k stavebníctvu patrí.

Firma AA PLUS SLOVAKIA ponúka svojim zákazníkom flexibilitu, široký rozsah realizácie stavebných prác a kvalitu s dodržaním termínov. Firma sa snaží svojich zákazníkov počúvať s pochopením a ich požiadavky číta s porozumením. To isté žiada vedenie firmy od svojich zamestnancov. Nie vždy to je ľahké, ale vzájomnou pomocou sa to zvládnuť dá a odmenou sú hospodárske zisky, ktoré sa zamestnancovi v tomto prípade prejavia odmenami k základnej výplate, firemným autom, či mobilom a ďalšími benefitmi. Náplň našej firmy môžeme rozdeliť nasledovne na tretiny:
- hrubé stavby (monolitické, murované, rekonštrukcie),
- spevnené plochy, cesty, parkoviská (asfalt, zámková dlažba, cementobetónové povrchy)
- výkopové, zemné a búracie prác
Cieľ firmy je pôsobiť ako vrchný dodávateľ celého diela. Na tento cieľ potrebujeme ľudí, ktorí vedia sprocesovať a v potrebnom čase nastaviť jednotlivé úlohy, ktoré vedú k spoločnému cieľu – prosperite firmy ako tímu = jednotlivcov vo firme.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3641828  Megjelentetés dátuma: 11.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 600 - 1 900 EUR/mesiacNástupný plat od 1 600,-€ po troch mesiacoch 1 900,-€ podľa odskúšaných schopností a pracovných výsledkov uchádzača + participácia na hospodárskom výsledku diela.