Predavačka, brigádnik

Sport Vision Slovakia

OC TULIP, OC Eperia Shopping Mall, okres Martin, okres Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
11.11.2017
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 900

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Aktívna a profesionálna starostlivosť o zákazníka
• Práca s pokladničným systémom
• Zákaznícky servis – prijímanie reklamácií, sťažností atď.
• Príjem a dopĺňanie tovaru
• Pracovná doba: krátky/dlhýtýždeň

• Stabilné a perspektívne zamestnanie v rámci expandujúcej spoločnosti
• Veľmi dobré platové ohodnotenie
• Možnosť profesného rastu v rámci spoločnosti
• Priateľské pracovné prostredie
• Zamestnanecké zľavy a ďalšie benefity

žiadosti so štrukturovaným životopisom zasielajte na adresu : [email protected] ,
do poznámky prosím uveďte mesto , pozícia je vhodná pre mladých , komunikatívnych ľudí .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

• SŠ alebo stredné odborné vzdelanie
• Prax na podobnej pozícii výhodou
• Pozitívny prístup k zákazníkovi, profesionálne vystupovanie
• Veľmi dobré komunikačné schopnosti
• Spoľahlivosť a zodpovednosť

Sme spoločnosť obchodujúca so značkovým športovým sortimentom, ako v Českej Republike tak na Slovensku. V roku 2022 českú spoločnosť A3 Sport kúpila spoločnosť Sport Vision Group, ktorá je jedným z lídrov v odbore športového sortimentu. Sport Vision Group pôsobí v 12 krajinách – Rumunsko, Bulharsko, Grécko, Slovinsko, Chorvátsko, Bosna A Hercegovina, Srbsko, Čierna Hora, Severná Macedónia, Albánsko, Česko a Slovensko s viac ako 600 predajňami v celom regióne a viac ako 5000 zamestnancami s centrálou v Belehrade v Srbsku. Sme strategickým partnerom s poprednými športovými značkami ako sú Nike, Adidas, North Face, Asics, Columbia, Salomon, Under Armour a ďalšími. Sme tiež kľúčovým partnerom pre viac ako 50 športových značiek. Poslaním spoločnosti je byť maloobchodným lídrom, ktorý vždy inšpiruje a je aktívne prepojený so svojimi spotrebiteľmi, klientami a partnermi prostredníctvom jedinečnej maloobchodnej skúsenosti a produktovému designu.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3208451  Megjelentetés dátuma: 6.10.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 - 900