Ekonómka

A2B, s.r.o.

Miesto práce
Horská 1, Žilina-Považský Chlmec
Termín nástupu
dohodou
1 000 EUR/mesiacOsobné ohodnotenie do výšky 30% vyplácané na mesačnej báze. Finálne platové ohodnotenie závisí od individuálnych schopností a skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovanie podvojného účtovníctva v zmysle platných zákonov, vyhlášok a nariadení, a to v oblasti: finančné účtovníctvo, majetkové účtovníctvo, materiálové účtovníctvo
- spracovanie došlých faktúr
- vystavovanie faktúr
- vystavovanie bankových platobných príkazov
- vedenie pokladne
- vypracovanie štatistických podkladov pre kontrolu hospodárenia
- práca v programe OMEGA
- vypracovanie ekonomických analýz
- strediskové hospodárenie - analýzy
- ďalšie ekonomické práce v zmysle predpisov a potrieb spoločnosti

- práca v príjemnom prostredí
- možnosť odborného rastu

Žiadosť spolu so štrukturovaným životopisom zasielajte na adresu: [email protected]
Viac informácií ohľadom spracovania osobných údajov nájdete na webovej stránke https://www.a2b.sk/sk/page/career
KONTAKTOVAŤ BUDEME IBA KANDIDÁTOV, KTORÝCH SA ROZHODNEME POZVAŤ NA OSOBNÝ POHOVOR

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Internet - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

účtovníčka/ekonómka

Počet rokov praxe

2

- prax v odbore v obchodnej spoločnosti min. 2 roky
- znalosť slovenských účtovných štandardov
- ochota vzdelávať sa
- zodpovednosť, precíznosť, samostatnosť, flexibilita
- vítaná znalosť programu OMEGA

spoločnosť je zameraná na výrobu a služby v oblasti záložných napájacích zdrojov a technológií

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4101982  Megjelentetés dátuma: 14.6.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac