Predajca – Fakturant

A-Z PLOTOVÉ CENTRUM s.r.o.

Miesto práce
Hôrky
Termín nástupu
14.01.2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

NÁPLŇ PRÁCE
• tvorba cenových ponúk
• predaj tovaru vrátane vystavovania účtovných dokladov
• aktívna komunikácia so zákazníkmi, obchodnými partnermi a kolegami
• vedenie administratívy predajne, objednávky tovaru
• vedenie skladovej evidencie, realizácia inventúr

POŽADUJEME
• ukončené stredoškolské vzdelanie
• základné obchodné a administratívne zručnosti
• dobrú užívateľskú znalosť práce na PC (Word, Excel, Outlook)
• starostlivosť, samostatnosť a flexibilitu
• zmysel pre zodpovednosť
• prax v obore a skúsenosti s predajom výhodou

PONÚKAME
• prácu na HPP
• jednosmennú prevádzku
• stabilné zamestnanie v úspešnej spoločnosti
• zodpovedajúce mzdové ohodnotenie a benefity
• zaškolenie

stravné lístky

Nástup možný ihneď, alebo podľa dohody. Bližšie informácie priamo na predajni alebo na telefónnom čísle +421 907 233 606. Uchádzači, ktorí majú záujem o túto pracovnú pozíciu pošlú svoje životopisy na e-mail [email protected]. Vybraných uchádzačov vyrozumieme o ďalšom postupe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Spoločnosť sa zaoberá nákupom a predajom drôteného oplotenia. Bližšie informácie o ponúkaných produktoch nájdete na stránkach www.plotyslovensko.sk.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci