Kuchár

A. Tora s. r. o.

Miesto práce
Okružná 3191, Modra-Harmónia
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Plná zodpovednosť za chod kuchyne
Vytváranie jedálneho lístka.
Zodpovednosť za kvalitu podávaných jedál.
Dodržiavanie správnych technologických a kvalitatívnych postupov podľa európskych štandardov a dodržiavanie predpisov HACCP.
Kalkulácia cien používaných ingrediencií a stanovenie optimálnych cenových relácii pre jedálny lístok.
Zodpovednosť za skladové zásoby surovín a ich objednávanie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Cestovný ruch, hotelierstvo, gastronómia

Prevádzkujeme “Penzión pod Karpatmi” vratane reštaurácii v rekreačnej oblasti Modra-Harmónia
ID: 4151523  Megjelentetés dátuma: 1.10.2021  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac