Skladník - vodič

A.T. TEXTIL, s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj, Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem tovaru/materiálu
- evidencia tovaru/materiálu
- ukladanie a systematické spracovávanie prijatého a vydaného materiálu v sklade
- balenie výrobkov do krabíc a pomoc pri ich expedícii
- spolupráca s pracovníkmi výroby pri manipulácii s látkami a iným materiálom
- udržovanie poriadku a prehľadnosti v sklade s materiálom
- vývoz tovaru v rámci SR a do Rakúska (1 dňová služobná cesta)
- iné pracovné úlohy zadané nadriadeným pracovníkom

Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať iba vyhovujúcich kandidátov. Kandidáti budu kontaktovaní telefonicky a budú pozvaní na osobný pohovor v mieste výkonu práce - mesto Vrbové. Životopisy kandidáti zasielajú emailom. V prípade akýchkoľvek otázok prosím kontaktovať Danielu Škultétyovú na uvedené telefónne číslo. Pracovné miesto je voľné a nástup je po dohode možný okamžite.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

C

Počet rokov praxe

2

- pracovitosť
- slušnosť
- lojalita
- ochota komunikovať a byť nápomocný
- precíznosť
- snaha učiť sa

Výroba dámskej módnej konfekcie pre zahraničný trh.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3465962  Megjelentetés dátuma: 8.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 brutto