Obchodný zástupca - predajca

A-RESS Group s. r. o.

Miesto práce
Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 350 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne vyhľadávať potenciálnych zákazníkov spoločnosti
- starostlivosť a udržiavanie obchodných vzťahov so stálymi klientmi
- zhotovovať cenové ponuky a kalkulácie podľa aktuálnych dopytov a potrieb klientov
- prezentácia spoločnosti
- reporting na týždennej báze
- riešenie obchodných prípadov

- práca v perspektívnej spoločnosti
- stabilné pracovné podmienky
- automobil
- mobilný telefón
- notebook

Vaše životopisy so žiadosťou a špecifikáciou pozície prosím zasielajte na dole uvedenú e-mailovú adresu.
Uchádzač zaslaním osobných údajov uvedených v životopise spoločnosti A-RESS Group s. r. o. súhlasí so spracovaním osobných údajov v súlade s § č. 428/2002 Z.z.

Budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Vopred sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorých neoslovíme, ich materiály budú v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov skartované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

- prax na podobnej pozícii min. 2 roky PODMIENKOU
- prax v oblasti predaja hutného materiálu z nehrdzavejúcej ocele výhodou
- komunikačné a organizačné schopnosti
- prezentačné zručnosti, dôslednosť, samostatnosť

Sme spoločnosť pôsobiaca na trhu Slovenskej a Českej republiky v oblasti skladovania a predaja hutného materiálu z nehrdzavejúcej ocele. Bližšie informácie: www.a-ress.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3711497  Megjelentetés dátuma: 13.4.2021  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac