Smenový samostatný kuchár - Premium**** business hotel bratislava

A Premium Services s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihned
1 200 - 1 400 EUR/mesiac€1 200 - €1 400 brutto (podľa skúseností) + ročná odmena + nadčasy + vernostné príplatky + príplatok za sviatok a víkend (€100)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonáva samostatne kuchárske práce na základe objednávok z odbytových stredísk
- zodpovedá a vykonáva prípravu jedál k raňajkám, obedu, večeri a na špeciálne akcie na základe dispozície obchodného oddelenia
- pripravuje jedlá, ktoré musia spĺňať predpísané množstvo a kvalitu a základe odsúhlasených kalkulácií
- zodpovedá za prípravu jedál á la Carte
- pracuje sa dlhý / krátky týžden, 12-hodinové smeny

- 1 x ročne 4-dňový pobyt s polpenziou pre 2 osoby + deti (v partnerských hoteloch relax / wellness)
- zamestnanecké ubytovanie
- kolektívne športové aktivity počas roka
- odmeny pri životných jubileách
- lístky do divadla grátis
- využitie relaxačného centra (suchá sauna, parná sauna, vírivka, oddychová miestnosť)
- vianočný večierok, organizované výlety
- zvýhodnené stravovanie
- požičiavanie služobného vozidla na súkromné účely

Miesto výkonu práce a miesto výberového konania: Premium**** business hotel bratislava, Priekopy 20/A, Bratislava - Ružinov.

Vybraným uchádzačom bude zaslaná pozvánka na osobný pohovor e-mailom alebo telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

gastronomia

Počet rokov praxe

2

zodpovednosť, čistota, pedantnosť, komunikatívnosť, pozitívny prístup k práci, príjemné vystupovanie, zvládanie stresových situácií, čistotnosť, práca koníčkom

Sme rodinná spoločnosť prevádzkujúca už viac ako 12 rokov malý business hotel s rodinnou atmosférou - Premium**** business hotel bratislava v mestskej časti Ružinov. Sme prvý Feng Shui hotel v Bratislave. Zameriavame sa na kvalitné služby v komornom prostredí a "myslíme zeleno", lebo máme radi našu planétu.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3703842  Megjelentetés dátuma: 21.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 200 - 1 400 EUR/mesiac€1 200 - €1 400 brutto (podľa skúseností) + ročná odmena + nadčasy + vernostné príplatky + príplatok za sviatok a víkend (€100)