Predavačka orieškov a sušených plodov Bratislava Bory Mall. 900€ za nástup ihneď premia 80€!!

A & P Company s.r.o.

841 06 Lamač-Bratislava-Lamač, Slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava, okres Malacky, okres Pezinok
Termín nástupu
19.10.2017
Mzdové podmienky (brutto)
850-900€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Bavilo by Vás urobiť drobné radosti ľuďom každý deň? Baví Vás zdravý životný štýl a hlavne máte rád/-a oriešky?

Veselá Veverka neustále rastie, a preto hľadáme nových kolegov, ktorí spoločne s nami budú rozdávať radosť.

Čo bude Vašou povinnosťou?
• starať sa o chod predajny a udržovať ju v čistote
• pomáhať zákazníkom pri výbere
• predávať nebalené potraviny na váhu
• sme predovštekým darčeková predejňa - vymyslieť a vytvoriť zaujímavé darčeky
• urobiť zákazníkom radosť milým úsmevom
• pracovať s PC a váhou
• objednávať tovar

Čo Vám môžeme ponúknúť?

• dlhodobú spoluprácu a realizáciu naprieč celou spoločnosťou
• motivačné platové ohodnotenie
• zamestnaneckú zľavu 20% na sortiment
• 12 hodinové zmeny, starvné lístky
• 4 týždne dovolenky
• samostatnú prácu

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Aký by ste mali byť?
• milý, veselý, komunikatívny s večným úsmevom na tvári
• schopný riešiť nečakané situácie a poradiť si so stresom
• schopný samostatne vykonávať prácu, budete sami so sebou celý deň :)
• nebáť sa naučiť niečo nové
• skúsenosti s predajom veľkou výhodou ale nie podmienkou

Jsme malá česká firma kde dělat lidem radost nám děla radost . Nabízíme práci v přijemném kolektivu lidí s realizací napříč celou společnosti. Aktuálně máme prodejny po celé ČR a Maďarsku.
ID: 3180023  Megjelentetés dátuma: 18.10.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 850-900€