Administratívny pracovník - brigáda

A&M Partners, s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
4 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kozmetická spoločnosť s európskou distribúciou značky TRUSCADA hľadá do svojho tímu pomocného pracovníka/čku na administratívu.

Hlavnou náplňou práce:
-triedenie dokumentov
-zakladanie faktúr
-pomocné administratívne práce

Práca v mladom kolektíve v krásnom modernom prostredí obchodného centra je štandardom.
V prípade spokojnosti, neskôr možný aj skrátený úväzok či TPP.

Spoločnosť je výrobcom nechtovej kozmetiky TRUSCADA . Jej pôsobenie je vo SK, CZ, HU, IT, FR.., kde si získala popredné miesto.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Administratíva

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Medzinárodná značka TRUSCADA má vysoký rating nie len na Slovensku, ale aj v zahraničí. Sme líder v oblasti predaja kozmetických výrobkov pre profesionálov oceňovaná medzinárodnou verejnosťou. Značka sa stala lídrom v nielen na Slovensku, ale i v mnohých krajinách. Našimi klientmi sú krajiny ako Taliansko, Švajčiarsko, Maďarsko, Chorvátsko, Poľsko, Grécko, Rumunsko, Rakúsko, Luxembursko, Anglicko, Severné Írsko.
Spoločnosť je zameraná na výrobu, distribúciu a predaj kozmetických výrobkov pre profesionálov na Slovensku a v zahraničí.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1972626  Megjelentetés dátuma: 14.7.2021  Alapbér (bruttó): 4 EUR/hod.