Kontrolór kvality a výkonu terénnych pracovníkov

A.I.I. Technické služby s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 300 EUR/mesiacUvedená mzda bude rozdelená na fixnú (900 € brutto) a variabilnú (400 € brutto) zložku.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme zodpovedných pracovníkov, ktorí budú kontrolovať terénnych pracovníkov vykonávajúcich údržbu ciest a chodníkov. Hlavnou náplňou práce bude:
• Kontrola pridelených pracovníkov v teréne
• Kontrola správnosti vykonávaných činností v teréne
• Kontrola pridelených dodávok v teréne a cez tablet a GPS
• Kontrola správnosti používania pridelených pracovných nástrojov
• Kontrola či dodávky a pracovníci nepoškodzujú zeleň a či neblokujú ostatných účastníkov cestnej premávky
• Vytváranie fotodokumentácie a video záznamov z pracovnej činnosti pracovníkov následne ich archivácia na firemnom úložisku podľa metodiky
• Vytváranie denných reportov po vykonaní kontroly v teréne podľa metodiky
• Upozorňovanie dispečerov a nadriadených pri zistení závažných porušeniach
• Kontrola stavu po vykonanej činnosti
• Mailová a telefonická komunikácia s dispečerom a nadriadenými

• práca v stabilnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti
• možnosť profesionálneho rastu
• výkonová odmena
• mobilný telefón

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.
Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• dobrá orientácia v rámci Bratislavy
• schopnosť vykonávať zadané úlohy proaktívne, samostatne, zodpovedne a dôsledne
• flexibilita
• profesionálne a príjemné vystupovanie a komunikácia

Hlavnou činnosťou spoločnosti je zimná a letná údržba komunikácii, údržba zelene, upratovacie a čistiace práce, zemné práce a búracie práce, odvoz odpadu. Od roku 1992 zabezpečujeme komplexné služby letnej a zimnej údržby komunikácii pre Hlavné mesto SR Bratislava. V súčasnosti sme jednou z najstabilnejších a najväčších firiem podnikajúcich v danej oblasti. Veľký dôraz kladieme na kvalitu, bezpečnosť práce a ohľaduplný prístup k životnému prostrediu v súlade s európskymi normami ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 a ISO 50001. Dosiahnuté pracovné výsledky počas existencie firmy a spokojnosť všetkých odberateľov dokazuje, že k zadaným prácam pristupujeme zodpovedne, kvalifikovanie a v neposlednom rade promptne.
ID: 4031486  Megjelentetés dátuma: 3.5.2021  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac