Hospodár

A.I.I. Technické služby s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 400 EUR/mesiacMzda bude rozdelená na fixnú (1000 € brutto) a variabilnú (400 € brutto) zložku.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej spoločnosti hľadáme skúseného hospodára do oddelenia hospodárskej správy spoločnosti. Základnými povinnosťami uchádzača bude:
• Zabezpečovanie bezproblémového chodu oddelenia v rámci spoločnosti
• Riešenie neštandardných situácií na pracovisku
• Vypracovávanie denných, týždenných a mesačných reportov
• Dodržiavanie pracovných a technologických postupov
• Kontrola dodaných servisných služieb
• Vybavovanie reklamácií v rámci oddelenia
• Nahlasovanie a riešenie všetkých poistných udalostí
• Denný výkaz stavu techniky a oboznamovanie vedenie spoločnosti s riešením vzniknutých situácií
• V spolupráci s vedením spoločnosti schvaľovanie nákupov
• Kontrola technického stavu všetkých mechanizmov
• Navrhovanie organizačných stratégií pre zvýšenie efektivity oddelenia
• Preberanie vozidiel s vodičmi
• Evidencia porúch v knihe porúch
• Ostatné pokyny nadriadeného

• práca v stabilnej spoločnosti
• možnosť odborného a osobnostného rastu
• mobilný telefón

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

• znalosť príslušnej legislatívy – prehliadky, revízie, normy
• manuálna zručnosť - drobné opravy podľa potreby
• práca s PC na používateľskej úrovni – MS Word, MS Excel, e-mail, web
• organizačné schopnosti
• schopnosť vykonávať zadané úlohy proaktívne, samostatne, zodpovedne a dôsledne
• flexibilita
• profesionálne a príjemné vystupovanie a komunikácia
• aktívny vodič

Hlavnou činnosťou spoločnosti je zimná a letná údržba komunikácii, údržba zelene, upratovacie a čistiace práce, zemné práce a búracie práce, odvoz odpadu. Od roku 1992 zabezpečujeme komplexné služby letnej a zimnej údržby komunikácii pre Hlavné mesto SR Bratislava. V súčasnosti sme jednou z najstabilnejších a najväčších firiem podnikajúcich v danej oblasti. Veľký dôraz kladieme na kvalitu, bezpečnosť práce a ohľaduplný prístup k životnému prostrediu v súlade s európskymi normami ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 a ISO 50001. Dosiahnuté pracovné výsledky počas existencie firmy a spokojnosť všetkých odberateľov dokazuje, že k zadaným prácam pristupujeme zodpovedne, kvalifikovanie a v neposlednom rade promptne.
ID: 3692024  Megjelentetés dátuma: 10.11.2021  Alapbér (bruttó): 1 400 EUR/mesiac