Vedúci oddelenia dispečingu

A.I.I. Technické služby s. r. o.

Miesto práce
Panónska cesta, Petržalka
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme Vedúceho oddelenia dispečingu - projektového manažéra, ktorý bude samostatne riadiť projekty a práce v oblasti údržby komunikácii verejných priestranstiev a zelene.

Jeho hlavnými úlohami bude:
- Kompletné zastrešenie pridelených projektov od prvotnej dokumentácie po uzavretie projektu v súlade s platnou legislatívou
- Kompletné zastrešenie, riadenie a kontrola výkonov dlhodobých a pravidelných činností
- Zabezpečenie plynulého chodu oddelenia dispečingu - samostatné riadenie dispečerov, kontrola dochádzky, plánovanie dovoleniek a pod.
- Samostatné riadenie a rozdeľovanie pracovníkov potrebných pre výkon dlhodobých pravidelných činností a činností na rôznych projektoch (min. 100 ľudí)
- Dohliadanie na dodržiavanie termínov a prác v časovom rozsahu s dodržaním požadovanej kvality
- Výkon riadiacich a kontrolných činností v zmysle uzatvorených zmlúv
- Spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti
- Aktívne riadenie a kontrolovanie výkonu prác subdodávateľov a podieľanie sa na tendrovaní vybraných dodávateľov služieb
- Aktívne vyhľadávanie a navrhovanie riešení na zefektívnenie prevádzkových procesov

Pozícia je vhodná pre uchádzača, ktorý má skúsenosť so samostatným riadením projektov a zamestnancov a vyžaduje sa, aby bol uchádzač po úvodnom zaškolení v oblasti pôsobenia spoločnosti schopný samostatne riadiť zverené projekty a pravidelné dlhodobé činnosti, navrhovať nové riešenia a samostatne riešiť vzniknuté situácie ad hoc.

- Možnosť profesijného rozvoja
- Práca na plný úväzok v stabilnej spoločnosti
- Mobilný telefón aj na súkromné účely
- Odmeny 2x ročne

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.
Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický smer

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Projektový manažér

- VŠ technického smeru
- Logické a technické myslenie
- Prax v oblasti riadenia väčšieho kolektívu
- Schopnosť samostatne riešiť vzniknuté problémy a navrhovať riešenia
- Dôslednosť pri výkone práce, kontrole a vypracovávaní výstupov
- Zameranie na kvalitu a dlhodobé vzťahy s klientmi a dodávateľmi
- Výborné organizačné schopnosti
- Profesionálne vystupovanie a schopnosť dobre komunikovať s ľuďmi

Hlavnou činnosťou spoločnosti je zimná a letná údržba komunikácii, údržba zelene, upratovacie a čistiace práce, zemné práce a búracie práce, odvoz odpadu. Od roku 1992 zabezpečujeme komplexné služby letnej a zimnej údržby komunikácii pre Hlavné mesto SR Bratislava. V súčasnosti sme jednou z najstabilnejších a najväčších firiem podnikajúcich v danej oblasti. Veľký dôraz kladieme na kvalitu, bezpečnosť práce a ohľaduplný prístup k životnému prostrediu v súlade s európskymi normami ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 a ISO 50001. Dosiahnuté pracovné výsledky počas existencie firmy a spokojnosť všetkých odberateľov dokazuje, že k zadaným prácam pristupujeme zodpovedne, kvalifikovanie a v neposlednom rade promptne.
ID: 3637204  Megjelentetés dátuma: 21.3.2022  Alapbér (bruttó): 2 400 EUR/mesiac