Junior účtovník v účtovnej firme

A.G.H. - účtovníctvo, s.r.o.

Miesto práce
Drieňová 34, 821 02 Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 100 - 1 500 EUR/mesiacVýška mzdy bude dohodnutá s uchádzačom podľa miery jeho schopností a skúseností .

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie podvojného účtovníctva pre klientov našej spoločnosti. Spracovane daňových evidencií DPH, priznaní DPH a súvisiacich podaní na daňový úrad a iné úrady. Komunikácia s klientmi. Práca v účtovnom systéme POHODA.

- práca v malom tíme 6 ľudí v neformálnej atmosfére
- pružné organizovanie pracovného času
- pravidelné školenia, možnosť využívať služby daňového poradcu
- príjemné pracovné prostredie v širšom centre mesta s dobrou dostupnosťou MHD , rýchly prístup na D1
- prípadne potreby je možnosť krátkodobo využívať homeoffice cez vzdialený prístup (keď sa uchádzač osvedčí po prvom roku práce)
- plne hradené stravné lístky
- káva, čaj zadarmo k dispozícii
- ovocný režim - čerstvé ovocie počas celého roka zadarmo k dispozícii

- Súčasťou pohovoru bude aj krátke písomné testovanie znalostí a schopností uchádzača zo základov z oblasti účtovníctva a daní a tiež z oblasti precíznosti a logiky.
- Hľadáme šikovného, logicky mysliaceho, rýchlo sa učiaceho, flexibilného kolegu do malej dynamickej firmy.
- Pomôžeme mu s naučením sa praktických znalostí z oboru - vyžadujeme však maximálnu chuť učiť sa a nasadiť sa.

Ak zodpovedáš vyššie uvedenému profilu - bude pre nás potešením ak nám pošleš svoj životopis.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači. Ostatné žiadosti spolu so životopismi, ktoré nebudú vyžiadané späť do 15 dní po uzavretí výberového konania, budú vymazané a skartované v zmysle Zák. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo, audit, dane

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- precíznosť a kvalita odvedenej práce
- chuť pracovať a motiváciu pre dané zamestnanie
- dobré komunikačné schopnosti
- príjemné vystupovanie
- nekonfliktnosť
- ochota nasadiť sa pre našu spoločnosť

Spoločnosť zaoberajúca sa vedením účtovníctva a ekonomickým poradenstvom, založená v r. 2005.
Malý kolektív 6 ľudí.
Viac na www.agh-uctovnictvo.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3682888  Megjelentetés dátuma: 5.3.2020  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac