Prijímací technik autoservisu

A.A.Service, spol. s r.o.

Miesto práce
Prievidza
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Prijímanie motorových vozidiel do autoservisu
- Odovzdávanie vozidiel po vykonaní opráv
- Komunikovanie s klientmi počas celého priebehu opráv
- Plánovanie a objednávanie opráv motorových vozidiel
- Objednávanie, prijímanie a vydávanie náhradných dielov zo skladu
- Príprava dielov a materiálu na opravy
- Riešenie záručných prípadov a vybavovanie reklamácií
- Riešenie poistných udalostí
- Výpočet hodnoty opravných prác
- Administratívne spracovanie zákaziek, vystavovanie faktúr za uskutočnené opravy
- Zabezpečenie jednotlivých opravárenských a údržbárských prác
- Zadeľovanie mechanikov na výkon opravárenských a údržbárských prác

- práca v dynamickej a stabilnej spoločnosti
- priateľský kolektív, príjemné pracovné prostredie
- možnosť profesijného rastu
- vzdelávanie a podpora osobného rastu
- motivujúce finančné ohodnotenie v prípade dosahovania definovaných cieľov
- firemné benefity

Životopis spolu so súhlasom so sprac. osobných údajov posielajte na mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- príjemné vystupovanie
- schopnosť efektívne jednať so zákazníkom
- komunikačné zručnosti
- ochota a aktívny prístup k prijímaniu nových informácií, účasť na školeniach
- dodržiavanie určených pracovných postupov a štandardov
- zodpovednosť

Autorizovaný predaj a servis automobilov TOYOTA
ID: 3760069  Megjelentetés dátuma: 11.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800