Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Autoklampiar

A.A.Service, spol. s r.o.

Miesto práce
Prievidza
Termín nástupu
ihneď
1 200 - 2 000 EUR/mesiacmzdové ohohdnotenie na základe výkonov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- karosárske opravy vozidiel s technologickými postupmi- rozoberanie, skladanie,
výmena dielov, rovnanie, zváranie ...
- práca na rovnacej stolici
- výmena čelných, aj ostatných skiel vozidla
- v primeranom rozsahu výmena mechanických častí vozidla súvisiacich s opravou karosérie
- príprava vozidla pred lakovaním
- kontrola vozidla po lakovaní, upozornenie na zistené nedostatky
- poradenstvo pri obhliadkach a doobhliadkách vozidiel v súvislosti s poistnými udalosťami

- práca v stabilnej spoločnosti
- príjemné pracovné prostredie
- možnosť profesijného rastu
- vzdelávanie a podpora osobného rastu
- motivujúce finančné ohodnotenie v prípade dosahovania definovaných cieľov
- firemné benefity

Životopis spolu so súhlasom so sprac. osobných údajov posielajte na mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- manuálna zručnosť, technické myslenie, samostatnosť
- ochota a aktívny prístup k prijímaniu nových informácií, účasť na školeniach
- dodržiavanie pracovných postupov a štandardov
- zodpovednosť

Autorizovaný predaj a servis automobilov TOYOTA
ID: 3759755  Megjelentetés dátuma: 14.3.2023  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac