Práca (v skladoch, skleníkoch, vo výrobe) v Holandsku – práca vhodná aj pre partie! Zabezpečené ubytovanie!

91 s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 11,5 EUR/hod.+ rôzne príplatky, + dovolenkový príspevok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame viacero pracovných možností (práca v skladoch, skleníkoch, vo výrobe, ...), vhodných pre jednotlivcov, páry, ale aj pre partie v Holandsku na holandskú pracovnú zmluvu.

- príplatky za jednotlivé zmeny (v prípade
práce v zmenovej prevádzke),
- dovolenkový príspevok,
- výplata každý týždeň,
- žiaden poplatok za sprostredkovanie práce,
- zabezpečené ubytovanie a príspevok na
ubytovanie (vybavené ubytovanie vrátane
WIFI),
- doprava bicyklom alebo autom ZDARMA (+
príplatok pre šoféra),
- vybavenie potrebných dokladov a
náležitostí,
- slovenský koordinátor, ...

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

91 s.r.o. v rámci svojej svojej činnosti poskytuje služby v oblasti zamestnávania pre záujemcov o zamestnanie a súčasne aj pre zamestnávateľov, ktorí hľadajú kvalifikovanú pracovnú silu pre oblasť svojho podnikania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť a spoľahlivosť,
- dochvíľnosť,
- samostatnosť,
- flexibilita...

91 s.r.o. s pôsobnosťou v Bratislave, Košiciach a Nitre poskytuje služby v oblasti zamestnávania pre záujemcov o zamestnanie a súčasne aj pre zamestnávateľov, ktorí hľadajú kvalifikovanú pracovnú silu pre oblasť svojho podnikania.

O spracúvaní osobných údajov sa dozviete viac na https://www.91agency.sk/ochrana-osobnych-udajov/.

www.91agency.sk

Kontakt

ID: 4544791  Megjelentetés dátuma: 5.4.2024  Alapbér (bruttó): 11,5 EUR/hod.