Obkladač Nemecko

8F s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Praca celoročne, úhrada faktúr 14 dní , po skončení projektu zabezpečené pokračovanie naďalšich projektoch

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obklady a dlažby

Praáca je vhodna aj pre skupinu remeselnikov / žiadni pomocníci / 2-5 jeden v skupine ovláda NJ.Vyžadujeme odború prácu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Kúpa, predaj, prenájom a správa nehnuteľnosti

Pracujeme pre nemeckú spoločnosť s viac než 50 ročnou pôsobnosťou na trhu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

2

8 F s. r. o. je rýchlo rastúca stavebná, personálna a spoločnosť, ktorá si v krátkom čase získala dôveru uchádzačov o prácu v širokom spektre odvetví.
Uchádzači o prácu u nás nájdu uplatnenie prevažne v zahraničí.
Zameriavame sa na obsadenie pracovných pozícií v Nemecku a Holandsku.
Naše pracovné ponuky pravidelne dopĺňame a aktualizujeme.
Uvítame spoluprácu s firmami / s.r.o. /alebo živnostníkmi zamestnávajúcimi fyzické osoby alebo spolupracujúcimi so SZČO.
Ak ste záujemca o prácu ktorá nie je zverejnená, dotazujte sa telefonicky alebo emailom.
ID: 3995441  Megjelentetés dátuma: 4.11.2020