Zvárač -potrubia z čiernej ocele Nemecko

8F s.r.o.

Miesto práce
Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
26.10.2020
23 EUR/hod.Fakturácia každých 7dní. Splatnosť faktúry do 20dní.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Požiadavky a zručnosti:
- Niekoľkoročné skúsenosti v oblasti zvárania potrubi z čiernej ocele -autogén, zváranie vykurovacích a vodovodných systémov
- Znalosť technologických postupov
Nástroje / oblečenie / potreby :
- Nástroje : bežné
-Pracovné oblečenie a OOP
- Jazykové znalosti:vyžaduje sa nemčina A2-B1
Auto: je potrebné sa dostať z ubytovania do práce

Turnusy je možne individuálne dohodnúť s majstrom na stavbe
Pri vzájomnej spokojnosti dlhodobá práca .

Informácie o výberovom konaní

Práca je na živnostenský list.
Doklady ktoré je potrebné zaslať:
1/životopis /v nemeckom jazyku
2/živnostensky list
3/kópiu OP kôli rezervácii ubytovania /ak potrebujete
Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.
Praca je možna aj pre skupinu ak splňa všetky požiadavky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Pracuje sa pre nemeckú spoločnosť s viac než 20 ročnou pôsobnosťou na trhu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Prax na pozícii/v oblasti

stavebný pracovník

Počet rokov praxe

2

8 F s. r. o. je rýchlo rastúca stavebná, personálna a spoločnosť, ktorá si v krátkom čase získala dôveru uchádzačov o prácu v širokom spektre odvetví.
Uchádzači o prácu u nás nájdu uplatnenie prevažne v zahraničí.
Zameriavame sa na obsadenie pracovných pozícií v Nemecku a Holandsku.
Naše pracovné ponuky pravidelne dopĺňame a aktualizujeme.
Uvítame spoluprácu s firmami / s.r.o. /alebo živnostníkmi zamestnávajúcimi fyzické osoby alebo spolupracujúcimi so SZČO.
Ak ste záujemca o prácu ktorá nie je zverejnená, dotazujte sa telefonicky alebo emailom.
ID: 3972950  Megjelentetés dátuma: 23.9.2020  Alapbér (bruttó): 23 EUR/hod.