Servisný technik / Elektrotechnik / Elektrikár

4Robotics s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 350 - 1 800 EUR/mesiacodmeny v závislosti od hospodárskych výsledkov firmy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovať elektroinštalačné práce
- zabezpečovať realizáciu, montáž, oživenie zákaziek
- zabezpečovať servis, opravy a servisnú podporu (vrátane hotline výjazdov)
- poskytovať technickú podporu a riešiť technické problémy zákazníkov
- zabezpečovať školenia zákazníkov
- zabezpečovať komunikáciu so zákazníkmi aj dodávateľmi
- zúčastňovať sa realizácie a testovania nových technológií
- spolupracovať pri tvorbe plánu rozvoja servisných aktivít u existujúcich zákazníkov
- zodpovedať za prísne dodržiavanie všetkých zdravotných, bezpečnostných a protipožiarnych predpisov pri výkone svojej práce.

- práca s najmodernejšími technológiami
- flexibilný pracovný čas
- príspevok na jazykové vzdelávanie
- možnosť ďalšieho odborného a osobnostného rozvoja
- mobilný telefón s možnosťou súkromného použitia
- služobný automobil s možnosťou využitia na súkromné účely
- notebook s mobilným pripojením
- práca v mladom dynamickom tíme
- firemné akcie

V prípade, že spĺňate požiadavky, zašlite svoj životopis v na adresu: [email protected]

Pokiaľ Vás do 14 dní nebudeme kontaktovať, dali sme vo výberovom konaní prednosť vhodnejšiemu kandidátovi.

Zaslaním Vášho životopisu do spoločnosti 4Robotics s.r.o. dávate súhlas ku spracovaniu Vašich osobných údajov a ich uchovaniu v personálnej databáze spoločnosti 4Robotics s.r.o. a to výhradne za účelom sprostredkovania zamestnania po dobu výberového konania, najdlhšie však na jeden rok od ich zaslania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vzdelanie elektrotechnického zamerania

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

- min. SŠ vzdelanie elektrotechnického zamerania s maturitou
- Prax min. 2 roky , elektrotechnika, servis, údržba elektrotechnických zariadení
- platná vyhláška § 22 - samostatný elektrotechnik
- AJ na mierne pokročilej úrovni (porozumenie Aj textu, čítanie technických schém, základná komunikácia so zákazníkmi, dodávateľmi a výrobnými závodmi a ich technikmi v AJ
- skúsenosti v oblasti servisu technických a priemyselných zariadení - veľkou výhodou je predchádzajúca skúsenosť na pozícii "servisný technik"
- skúsenosti so servisom elektrotechnických zariadení a s robotmi ABB (či inými značkami) veľkou výhodou
- samostatnosť, technická zdatnosť, dôslednosť, zodpovednosť, schopnosť pracovať pod nátlakom, technická zdatnosť, manuálna zručnosť
- ochota držať "hotline" - pracovnú pohotovosť
- ochota práce nadčas a výjazdov aj mimo pracovnej doby
- VP skupiny B, aktívny vodič

Spoločnosť 4Robotics bola založená z dôvodu rastúceho dopytu po robotických službách mimo tradičného trhu OEM. S našim tímom so skúsenosťami so všetkými robotickými službami sa naše služby rýchlo rozširujú, aby vyhovovali potrebám zákazníkov.
ID: 3647550  Megjelentetés dátuma: 16.1.2024  Alapbér (bruttó): 1 350 EUR/mesiac