Java/J2EE Developer (junior/experienced/senior)

4Q s.r.o.

Miesto práce
Martin
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
ASAP
Od 1 000 EUR/mesiacPodľa vedomostí, schopností a zodpovedností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu na našich vlastných produktoch a projektoch s reálnym kontaktom a spätnou väzbou od zákazníka, s možnosťou uplatniť kreativitu na technickej aj funkčnej úrovni. Žiadna práca pre cudzie firmy, kde reálne nemáš šancu veľa toho ovplyvniť, a výsledok poriadne nevidíš. Naopak u nás dostaneš slobodu a priestor na realizáciu. Výsledok tvojej práce sa dostáva ku známym zákazníkom na Slovensku aj vo svete.

Sme vlastníkom, tvorcom aj inovátorom našich riešení, ktoré sú overené viacročnou reálnou praxou. Zároveň to nie sú žiadne nudné informačné systémy a ani riešenia, ktoré nám diktujú zákazníci alebo tretie strany. Nepracujeme reaktívne, a to ani v prípade veľkých, či nadnárodných spoločností so zvučným menom, nie sme mäsokombinát. Naopak, počúvame, chápeme a vyhodnocujeme potreby, na základe ktorých proaktívne tvoríme a úspešne realizujeme.

U nás pracujeme spoločne a v tímoch, kde využívame rôzne agilné techniky. V každom tíme nájdeš super kolegov a priateľov, ktorí ti pomôžu a veľa ťa naučia. Majitelia firmy rozumejú svojej práci, sú súčasťou týchto tímov a priamo s tebou aj tvoria a pracujú. U nás ti ani pohovor, ani akékoľvek stretnutie s nimi nebude organizovať žiaden ich asistent alebo iný človek, sú ti totiž k dispozícií priamo vtedy, keď to potrebuješ.

V práci u nás sa veľa naučíš a ešte viac realizuješ. Aplikuješ a spoznáš systematicky použité design patterns v praxi. Čaká ťa implementácia softvérových riešení na platforme J2EE7 a J2EE8. Môžeš participovať napríklad na vývoji jednotlivých komponentov postavených na technológiách EJB, CDI, JTA, JPA, JAX-RS a JMS, na frontend v AngularJS s pripojením na server pomocou REST API, alebo pomocou iných webových technológií. Znalosť Flutter SDK, Android SDK a jazyku Dart je výhodou, pretože väčšina našich riešení beží na mobiloch. Zároveň ponúkame možnosť pracovať na produktoch a platformách využívajúcich Spring, Hibernate, OAuth, OpenID Connect, IoT atď, ako aj používať databázy všetkých druhov. A ak máš chuť, môžeš napríklad ovládať niektoré z hardvérových zariadení ktoré integrujeme, a napríklad riadiť náš každodenne používaný profi kávovar.

Projektová a pracovná stabilita s možnosťou výberu oblastí a zamerania.
Kontinuálna možnosť rastu a vzdelávania sa.
Individuálne bonusy a ohodnotenia nad rámec dohodnutých podmienok.
Podnetné a kreatívne pracovné prostredie umocnené vývojovým tímom vysokej kvality.
Práca s modernými technológiami s možnosťou podieľať sa na výskumných projektoch.
Pravidelné stretnutia a workshopping na lepšie zdieľanie informácií aj znalostí.
Mobilné zariadenia k dispozícií pre osobné využitie.
Počítač a periférie podľa vlastného výberu.
Flexibilný pracovný čas s možnosťou práce z domu.
Príjemné a neformálne pracovné prostredie a priateľská atmosféra.
Pravidelné spoločné mimopracovné akcie a aktivity, vždy nové a zaujúmavé.
Ovocie, nápoje a iné občerstvenie k dispozícii počas pracovnej doby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý
Oracle PL/SQL - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť, precíznosť, analytické a prozákaznícke myslenie. Ochota sa učiť nové technológie a postupy. Práca v tíme.

4Q s.r.o. je stabilná a rastúca IT spoločnosť, ktorá navrhuje, vyvíja, obchoduje aj prevádzkuje vlastné inovatívne softvérové produkty a riešenia. Niektoré z nich využívajú slovenskí používatelia a zákazníci a niektoré z nich veľkí klienti a ich používatelia po celom svete.

4Q je zameraná na kvalitu svojich riešení a produktov v zmysle architektúry a technológie, výkonu a efektivity, používania a prevádzky.

4Q si postupne buduje stabilných partnerov a má aj priamy kontakt so zákazníkmi a používateľmi svojich produktov a riešení, čo umožňuje získať priamu spätnú väzbu a správne pochopiť reálne potreby. 4Q si však pri tom zachováva maximálnu slobodu a kreativitu po stránke funkcionality aj technológie.

4Q riešenia sú zacielené na ultimátnu bezpečnosť údajov a optimalizáciu procesov a každodenných úloh vo firemnom prostredí, v snahe spríjemniť a zjednodušiť ľuďom prácu, zvýšiť ich efektivitu a výkon bez dodatočnej záťaže, a tým v konečnom dôsledku priniesť klientom úsporu a vyšší zisk.

4Q vo svojich riešeniach využíva a kombinuje najmodernejšie technológie, ktoré kontinuálne prehodnocuje a zapracováva do vlastných technologických platforiem. Od stabilných a overených, cez moderné mobilné a IoT, až po technológie v alpha a beta fázach z "labov" popredných technologických lídrov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3925436  Megjelentetés dátuma: 17.6.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac