Administratívne práce na klientskom oddelení

4Life Direct Insurance Services s.r.o.

4Life Direct Insurance Services, s. r. o. Štetinova 4, 811 06 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Budete zodpovedný/á za:
• prijímanie prichádzajúcich hovorov
• identifikácia klienta / komunikácia s klientom
• administratívne činnosti podľa požiadaviek nadriadeného

PRACOVNÁ DOBA: Minimálne 4 hodiny denne
MIESTO VÝKONU PRÁCE: Bratislava (centrum mesta)
TERMÍN NÁSTUPU: IHNEĎ
MZDA: 4,20€ brutto/hodina

Ďakujeme za Váš záujem o pracovnú pozíciu v našej spoločnosti 4Life Direct. Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov žiaľ nie je možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Kandidátov spĺňajúcich kritéria budeme do týždňa kontaktovať kvôli dohodnutiu osobného pohovoru.

* naberanie skúsenosti už počas vysokej školy
* práca v centre Bratislavy
* fruit day, pizza day
* super kolektív

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Ak radi komunikujete s inými ľuďmi, máme pre Vás skvelú pracovnú príležitosť.
Hľadáme ďalšieho šikovného brigádnika/brigádničku VŠ na naše klientske oddelenie

Osobnostné predpoklady:
* komunikatívnosť, príjemné vystupovanie
* časová flexibilita
* zodpovedný prístup k práci
* dôslednosť

Spoločnosť 4Life Direct pôsobí na globálnom trhu viac ako 25 rokov, pričom sa spoločnosť do európskych krajín etablovala v roku 2009. V súčasnosti 4Life Direct prevádzkuje svoje pobočky v rámci Európy v Poľsku, Maďarsku, Česku, Slovensku a vo Veľkej Británii.
Staňte sa súčasťou mladej spoločnosti, ktorá sa zameriava na inovatívne produkty v oblasti poisťovníctva, uvádza na trh širokú škálu finančných produktov, vďaka čomu sa stáva novátorom v tomto segmente, vrátane slovenského trhu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3284357  Megjelentetés dátuma: 29.1.2018