Špecialista klientskeho oddelenia

4Life Direct Insurance Services s.r.o.

Miesto práce
Štetinova 4, 811 06 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
IHNEĎ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou hlavnou zodpovednosťou bude:
* Telefonická komunikácia s klientmi a zodpovedanie telefonických a písomných dotazov
* Podpora klientov pri riešení ich požiadaviek - kontrola platieb, vybavovanie sťažností, reklamácií a iných požiadaviek zo strany klientov
* Realizácia odchádzajúcich hovorov - poznať potreby klientov, navrhovať optimálne riešenia k ich spokojnosti
* Zodpovednosť za e-mailovú komunikáciu s klientmi
* Evidencia komunikácie a požiadaviek klientov v internom systéme spoločnosti
* Dodržiavanie štandardov telefonickej komunikácie a kvality poskytovaných služieb v súlade s internými predpismi
* Zodpovedanie za správnosť a úplnosť poskytovaných informácií

Miesto výkonu práce: BRATISLAVA (centrum mesta - Štetinova 4)
Termín nástupu: IHNEĎ
Mzda: 700-800€/brutto + bonusová zložka po skúšobnej dobe

Ďakujeme za Váš záujem o prácu v našej spoločnosti. Vážime si Vašu dôveru a záujem. Každý životopis starostlivo preštudujeme. Dovoľujem si Vás informovať, že kvôli dohodnutiu pracovného pohovoru budeme kontaktovať iba kandidátov spĺňajúcich požadované kritéria. Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

* 2x PLATENÉ VOĽNO (Sick day) počas roka
* 5 DNÍ dovolenky navyše
* hodiny ANGLICKÉHO JAZYKA v rámci spoločnosti
* OCENENIE najlepších zamestnancov každý mesiac - hlavnou výhrou je výlet do Južnej Afriky
* voliteľné poistenie pre zamestnancov zdarma
* FIREMNÉ AKCIE (vianočný večierok, kačacie hody, laser game ai.)
* pracovná zmluva na trvalý pracovný pomer a dobu NEURČITÚ
* certifikát z NBS (Poistenie alebo zaistenie)
* motivačné súťaže
* prácu v priateľskom kolektíve
* pravidelné ovocné dni s rôznym druhom ovocia
* zabezpečený pitný režim, káva

* Bližšie informácie o nás sa môžete dozvedieť aj na našej facebook stránke: 4Life Direct kariéra .sk *

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Radi komunikujete s klientami spoločnosti a pomáhate im pri riešení ich požiadaviek, naša pracovná ponuka je práve pre Vás.
HĽADÁME nového kolegu/kolegyňu na pozíciu CLIENT SERVICE REPRESENTATIVE!

Od nového zamestnanca očakávame:
* komunikačné zručnosti
* schopnosť efektívnej telefonickej komunikácie
* zodpovednosť, flexibilitu, asertívne správanie

VÝHODOU je skúsenosť na podobnej pracovnej pozícii v oblasti poisťovníctva alebo call centra

Spoločnosť 4Life Direct pôsobí na globálnom trhu viac ako 25 rokov, pričom sa spoločnosť do európskych krajín etablovala v roku 2009. V súčasnosti 4Life Direct prevádzkuje svoje pobočky v rámci Európy v Poľsku, Maďarsku, Česku, Slovensku a vo Veľkej Británii.
Staňte sa súčasťou mladej spoločnosti, ktorá sa zameriava na inovatívne produkty v oblasti poisťovníctva, uvádza na trh širokú škálu finančných produktov, vďaka čomu sa stáva novátorom v tomto segmente, vrátane slovenského trhu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov