Marketingový špecialista junior

4Life Direct Insurance Services s.r.o.

Miesto práce
Hlavné mesto Praha
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

budete zodpovedný/á za:
* tvorbu a implementáciu marketingovej stretégie spoločnosti vrátane priebežného hodnotenia a kontroly výsledkov
* prácu so sociálnymi sieťami a online taktikou
* vytváranie a riadenie mediálnych kampaní
* komunikáciu s dodávateľmi, marketingovými spoločnosťami
* prípravu a spracovanie propagačných materiálov
* implementáciu marketingových projektov pre nové produkty
* kooperáciu pri príprave marketingových dokumentov a marketingového prieskumu
* monitorovanie správ o spoločnosti v médiách
* podporu PR spoločnosti

MIESTO VÝKONU PRÁCE: Praha
NÁSTUP: ASAP

Ďakujeme Vám za záujem pracovať v našej spoločnosti. Vážime si Vašu dôveru a záujem.
Každý životopis starostlivo posúdime. Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Preto uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme najneskôr do 2 týždňov po zaslaní životopisu kontaktovať.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

* 2x sick day v priebehu roka
* 5 dní dovolenky navyše
* Hodiny anglického jazyka po skúšobnej dobe
* Oceňovanie najlepších zamestnancov každý mesiac
* Pracovnú zmluvu na dobu neurčitú
* Podporu profesionálneho a osobného rozvoja
* Dlhodobú spoluprácu
* Prácu v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
* Poistenie pre zamestnancov zdarma

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Expert (C2) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

* je Vaša hlava plná skvelých nápadov
* sa chcete realizovať v oblasti marketingu

..... neváhajte a pošlite mi Váš životopis ešte dnes. Práve teraz hľadáme nového kolegu/kolegyňu na pozíciu Marketingového špecialistu junior.

Osobnostné predpoklady:
* vynikajúce vyjadrovacie schopnosti v písomnej a ústnej forme
* vynikajúca znalosť slovenského a anglického jazyka
* skúsenosti s e-marketingom a online inzerciou
* skúsenosti s tvorbou, implementáciou a meraním výsledkov kampaní
* odolnosť voči stresu
* orientácia na detail

Spoločnosť 4Life Direct pôsobí na globálnom trhu viac ako 25 rokov, pričom sa spoločnosť do európskych krajín etablovala v roku 2009. V súčasnosti 4Life Direct prevádzkuje svoje pobočky v rámci Európy v Poľsku, Maďarsku, Česku, Slovensku a vo Veľkej Británii.
Staňte sa súčasťou mladej spoločnosti, ktorá sa zameriava na inovatívne produkty v oblasti poisťovníctva, uvádza na trh širokú škálu finančných produktov, vďaka čomu sa stáva novátorom v tomto segmente, vrátane slovenského trhu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2553259  Megjelentetés dátuma: 12.1.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou