Právny asistent

4JUSTICE advokátska kancelária, s. r. o.

Miesto práce
Kominárska, Nové Mesto
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
od 3,35 EUR/hod. podľa skúseností + prípadné odmeny v závislosti od dosiahnutých výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcel/a by si pracovať v mladom a dynamickom kolektíve, kde môžeš získať skúsenosti z viacerých oblastí práva?
Zaujíma ťa príprava právnych podaní, práca s judikatúrou, komunikácia so súdmi, orgánmi verejnej moci, klientmi a orientácia v právnych predpisoch?
Máš záujem sa naučiť nové veci aj z oblasti konkurzného a reštrukturalizačného konania, ako je napríklad proces speňažovania majetku, príprava a realizácia dražby v konkurze, príprava schôdze veriteľov a príprava podaní v konkurznom konaní?
Rád/a komunikuješ s ľuďmi osobne, telefonicky alebo písomne?

Ak si si na všetky otázky odpovedal/a ÁNO, si tým správnym uchádzačom na pozíciu právneho asistenta v advokátskej kancelári 4JUSTICE, kde budeš okrem vyššie uvedeného poskytovať aj právne služby klientom podľa zadaní advokátov alebo správcov konkurznej podstaty či starať sa o administratívnu agendu kancelárie a právnu dokumentáciu.

- flexibilita pri zladení práce a  štúdia,
- priestor pre vzdelávanie a odborný rast,
- mladý a dynamický kolektív, príjemné pracovné prostredie,
- perspektíva ďalšej spolupráce po skončení školy,
- samostatný výkon práce, prípadne v závislosti od praxe a šikovnosti možnosť pridelenia vlastného právneho prípadu.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Právo

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pracovné miesto je určené pre študenta 2. až 4. ročníka práva
Hľadáme kolegu s aktívnym a dôsledným prístupom k  plneniu zadaných úloh, s priateľským a ľudským prístupom, zodpovedného, spoľahlivého, etického, lojálneho a flexibilného zamestnanca so záujmom učiť sa nové veci a napredovať.

V našej advokátskej a správcovskej kancelárii kladieme dôraz na ľudský prístup, na kvalitu poskytovaných služieb, ich skutočný prínos pre klienta a predovšetkým je pre nás dôležitá spokojnosť všetkých našich klientov, spolupracovníkov a spoločníkov. Sme tím, v ktorom je etika a úprimnosť na prvom mieste, v ktorom sú všetky dohody dodržané a v ktorom, každý jeden člen tímu môže rásť.

Naša advokátska a správcovská kancelária poskytuje právne služby v oblasti obchodného, občianskeho, rodinného, pracovného práva, rovnako sa zaoberá problematikou konkurzného práva a reštrukturalizáciami.

Ochrana Vašich osobných údajov, ktoré nám poskytnete je pre nás prvoradá. Bližšie informácie o zásadách spracúvania Vašich osobných údajov ako aj o Vašich právach nájdete na našej internetovej stránke www.4justice.sk.

Životopis spolu s  motivačným listom a so súhlasom na spracovanie osobných údajov podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov zasielajte, prosím, na emailovú adresu [email protected]. To je prvá vizitka o Vás.

Vybraní uchádzači budú pozvaní do 1. kola pracovného pohovoru.

Ďakujeme.
ID: 3761126  Megjelentetés dátuma: 12.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 3,35 EUR/hod. podľa skúseností + prípadné odmeny v závislosti od dosiahnutých výsledkov