Skladník

4CARS s.r.o.

Miesto práce
Rozvojová 2, 040 11 Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.05.2022
Mzdové podmienky (brutto)
920 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- fyzické preberanie tovaru dodaného do skladu
- spolupráca pri vykládke kamiónov
- kontrola dodacích listov a ďalších sprievodných dokumentov
- ukladanie a dohľad nad správnym skladovaním tovaru
- údržba skladových priestorov
- spolupráca na inventúrach tovaru v sklade
- kontrola záručných lehôt
- aktualizácia údajov o zásobách
- vyskladňovanie materiálových a tovarových zásob zo skladu na základe prijatých objednávok
- balenie skladových zásob a ich príprava na expedíciu
- preprava zvereného tovaru zákazníkovi (práca vyžaduje aj cestovanie)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- fyzicky zdatnosť
- logické myslenie
- zodpovednosť
- čistý register trestov
- schopnosť pracovať v kolektíve
- znalosť práce s PC nutná
- vodičský preukaz typu B (C - výhodou)
- prax s prácou na vysokozdvižnom vozíku (výhodou)

Spoločnosť 4CARS s.r.o. bola založená v roku 2013. Zaoberá sa dovozom a distribúciou autopríslušenstva pre všetky motorové vozidlá.V súčasnosti sme popredným distribútorom autopríslušenstva na Slovensku aj na trhu Európskej Únie. V našej ponuke nájdete široký sortiment autopríslušenstva za veľmi priaznivé ceny. Naše výrobky sú certifikované, označené katalógovými číslami a EAN kódmi distribuované pod značkou 4CARS. Od roku 2019 sme zaradili do ponuky aj oleje, mazivá, autokozmetiku a všetky druhy kvapalín

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3464024  Megjelentetés dátuma: 25.3.2022  Alapbér (bruttó): 920 EUR/mesiac