Kuchár

4 Travel s.r.o.

Miesto práce
Košťany nad Turcom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.02.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1600

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* zodpovednosť za chod kuchyne, vedenie tímu, organizácia práce
* normovanie jedál
* zavádzanie nových trendov v gastronómií
* príprava nových receptúr
* zodpovednosť za kvalitu jedál, dodržiavanie hygienických predpisov
* organizovanie denného plánu a rozdeľovanie práce kolegom
* spolupráca s manažérom prevádzky

• Dynamická práca v stabilnom kolektíve
• Práca v úspešnej spoločnosti, ktorá je na trhu už viac ako 6 rokov
• možnosť ubytovania
•. zabezpečené stravovanie

Hľadáme nového parťáka do veselého a priateľského kolektívu reštaurácie Turčiansky Dvor pri Martine.
Pridaj sa k nám !
Sme stabilný team ľudí ktorým záleží na tom aby naši hostia boli u nás vždy spokojný.
Hľadáme práve teba , ktorého baví varenie a chuť pracovať !

Ukáž nám čo je v tebe a ak budeš šikovný určite sa dohodneme na spoločnej spolupráci :-)

Tešíme sa na teba :-)
Team reštaurácie Turčiansky Dvor pri Martine

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj štruktúrovaný životopis na e-mailovú adresu: [email protected]

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Poslaním životopisu dáva uchádzač spoločnosti 4 TRAVEL s r.o. svoj súhlas so spracovaním jeho osobných údajov pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Kuchár

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

3

* prax na pozícii min. 3 roky
* vyučenie v odbore
* skúsenosti s vedením a motivovaním tímu
* potravinársky preukaz
* flexibilita
* zodpovednosť

Spoločnosť 4 TRAVEL, s.r.o. je prevádzkovateľom penziónu Turčiansky dvor pri Martine
Naším hlavným zameraním sú počas celého roka svadby.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3577190  Megjelentetés dátuma: 13.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1600