Dokladač tovaru pre OBI v Martine/ merchandiser

4 P&P Slovakia spol. s r.o.

Miesto práce
Martin
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
4 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hladame spolahlivych dokladacov tovaru do OBI v Martine.

- brigada je vhodna pre muzov aj pre zeny
- podmienkou je vek minimalne 18 rokov
- doklada sa rozny drobny tovar na celej predajnej ploche
- tovar sa doklada kazdy druhy tyzden vo stvrtok v a v piatok
- pracovna doba od 8:00 do 16:30
- treba byt k dispozicii na predajni idealne oba dni
- pracuje sa v prijemnom pracovnom kolektive
- tovar sa doklada do regalov podla pokynov OBI
- ak nemate doposial skusenosti s dokladanim tovaru nevadi, vsetko potrebne vas naucime :)

Jedna sa o dlhodobu brigadu na niekolko mesiacov, az rokov. Brigada je vhodna pre zivnostnikov, aktivnych ludi na dochodku, alebo pre vysokoskolskych studentov, ktori maju chut pracovat.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Agentúra 4P&P Slovakia spol. s r. o. poskytuje full service v oblasti Sales Promotion a Merchandisingu už od roku 2000 a patrí k najväčším BTL agentúram na Slovensku. V Českej republike funguje od roku 1997, ako líder trhu, úspešná materská spoločnosť.

Svojím klientom poskytujeme služby ako napr. ochutnávky, prezentácie výrobkov, spotrebiteľské súťaže, road-shows, merchandising, prenájom externých obchodných zástupcov, zber dát a monitoring trhu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4154534  Megjelentetés dátuma: 3.9.2021  Alapbér (bruttó): 4 EUR/hod.