Dokladač tovaru pre OBI Martin/ merchandiser

4 P&P Slovakia spol. s r.o.

Miesto práce
Martin
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
4 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hladame spolahlivych dokladacov tovaru do OBI (byvaly Baumax) v Martine. Posilnujeme nas tim ludi, ktori v OBI uz tovar pravidelne dokladaju. Ak nemate skusenosti s dokladanim nevadi, vsetko vam vysvetlime.

OBI Martin - tovar sa standartne doklada kazdy druhy tyzden stvrtok a piatok cca 8-10 hodin od 8:00 hod.

Najblizsie sa bude dokladat uz tento tyzden vo stvrtok a v piatok od 8:00 do 16:30.

Doklada sa rozny , drobny tovar z 5 kategorii:
- sanita, stavba (sprchove hadice, baterie, WC sedatka...)
- naradie, elektro (klieste, kladiva, pilky, ..)
- dekoracie (deko vankuse, doplnky k zavesom,.. )
- zahrada (zahradne naradie, kvetinace, hadice, ...)
- sroby, uholniky, lana, hmozdinky,..

Jedna sa o dlhodobu brigadu na niekolko mesiacov, az rokov. Praca na zivnost, alebo pre studentov denneho alebo externeho studia vysokych skol, popripade pre aktivnych ludi na dochodku. Pravidelna navsteva predajni - dokladanie produktov do regalov podla pokynov OBI.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Agentúra 4P&P Slovakia spol. s r. o. poskytuje full service v oblasti Sales Promotion a Merchandisingu už od roku 2000 a patrí k najväčším BTL agentúram na Slovensku. V Českej republike funguje od roku 1997, ako líder trhu, úspešná materská spoločnosť.

Svojím klientom poskytujeme služby ako napr. ochutnávky, prezentácie výrobkov, spotrebiteľské súťaže, road-shows, merchandising, prenájom externých obchodných zástupcov, zber dát a monitoring trhu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4092724  Megjelentetés dátuma: 31.5.2021  Alapbér (bruttó): 4 EUR/hod.