Dokladač tovaru pre OBI v Bratislave/ merchandiser

4 P&P Slovakia spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
18.11.2019
Mzdové podmienky (brutto)
5,00 Eur brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme spoľahlivých dokladačov tovaru do OBI (byvaly Baumax) v Bratislave v Lamači.

Tovar sa v Bratislava dokladá kazdy pondelok a utorok cca8 hodin od 8:00hod,

Dokladá sa rôzny tovar z 5 kategorií:
- sanita, stavba (sprchové hadice, batérie, WC sedátka...)
- náradie, elektro (kliešte, kladivá, pilky, ..)
- dekorácie (deko vankúše, doplnky k závesom,.. )
- záhrada (záhradné náradie, kvetináče, hadice, ...)
- šróby, uholníky, laná, hmoždinky,..

Jedna sa o dlhodobu brigadu na niekolko mesiacov, az rokov. Praca na zivnost, pre studentov externého štúdia a aktívnych ľudí na dôchodku. Pravidelná návšteva predajní - dokladanie produktov do regálov podľa pokynov OBI

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Agentúra 4P&P Slovakia spol. s r. o. poskytuje full service v oblasti Sales Promotion a Merchandisingu už od roku 2000 a patrí k najväčším BTL agentúram na Slovensku. V Českej republike funguje od roku 1997, ako líder trhu, úspešná materská spoločnosť.

Svojím klientom poskytujeme služby ako napr. ochutnávky, prezentácie výrobkov, spotrebiteľské súťaže, road-shows, merchandising, prenájom externých obchodných zástupcov, zber dát a monitoring trhu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3804205  Megjelentetés dátuma: 6.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 5,00 Eur brutto