Dlhodobá brigáda - predaj tovaru pre tehotky a bábätká

4 mama & baby - všetko pre tehotky a bábätká

Miesto práce
Pekárska 11, Trnava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
6,65 EUR/hod.6,65 €/h brutto, (t.j. 5 €/h čistá mzda x počet odpracovaných hodín, avšak za soboty je čistá mzda 6 €/h)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca je vhodná najmä pre ženy, vzhľadom na predávaný sortiment.

Hľadáme milú, komunikatívnu, pracovitú brigádničku ktorá má rada prácu s ľuďmi, baví ju predaj a nebojí sa komunikovať so zákazníkmi. Naši zákazníci sú najmä mladé mamičky.

Brigáda je dlhodobého charakteru, nie je ohraničená dátumom ukončenia. Je vhodná pre študentky, prípadne pre mamičky na materskej čo si chcú zarobiť nejaké peniažky navyše.

Všetko potrebné Vás naučíme, v predajni máte kolegyne ktorých sa viete vždy opýtať ak niečo neviete. Od Vás očakávame aby ste vedela obsluhovať zákazníkov a predávať detský tovar, t.j. aby ste bola komunikatívna a učenlivá.

POTREBUJEME VÁS:
v pracovné dni cez týždeň podľa potreby
v sobotu 9.00-12.00 h

NÁSTUP MOŽNÝ IHNEĎ

práca v Trnave (dobrá dostupnosť na miesto práce v centre mesta Trnava), atraktívny sortiment pre budúce mamičky, príjemný kolektív

Informácie o výberovom konaní

POZOR !
V prípade záujmu o túto brigádu pošlite ŽIVOTOPIS S FOTKOU na emailovú adresu [email protected]

Je veľmi vhodné ak napíšete aj MOTIVAČNÝ LIST alebo aspoň do mailu PÁR VIET O SEBE napr. prečo by ste bola vhodná na tú prácu resp. čo Vás motivuje, aby sme sa o Vás dozvedeli aj niečo viac ako zo životopisu (životopisy totiž bývajú dosť neosobné, obsahujú najmä fakty). Motivačný list je teda vhodný, aby ste sa dostala do užšieho výberu.

K životopisu PRIPOJTE AJ FOTKU (v prípade ak ju už nemáte priamo v životopise), stačí akákoľvek Vaša obyčajná fotka aj z mobilu. Je dobré ak pri čítaní životopisu vieme priradiť text aj vizuálne ku konkrétnej tvári.

Ozveme sa len vybraným uchádzačom.
Ak sa neozveme, tak sme Vás nevybrali.

NÁSTUP MOŽNÝ IHNEĎ !

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Práca vhodná najmä pre študentky vysokej školy alebo pre mladé mamičky resp. mamičky na materskej dovolenke.

Všetko potrebné Vás naučíme na mieste.

Požadujeme milé vystupovanie a komunikatívnosť.

Predaj detského a tehotenského tovaru :)

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2634557  Megjelentetés dátuma: 18.9.2023  Alapbér (bruttó): 6,65 EUR/hod.