Mechanik so zameraním na štvorkolky, motocykle, snežné a vodné skútre

4 - KOLKY s.r.o.

Miesto práce
Richarda Bekessa, Poprad-Veľká
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.01.2021
1 000 - 1 600 EUR/mesiac1.000 - 1.600 EUR/mesiac Brutto podľa praxe a šikovnosti, 8 hod. pracovný čas, obedy a pitný režim zdarma, prípadné nadčasy platené alebo nahradené voľnom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vyžadujeme:
- zodpovedosť za odvedenú prácu, samostatnosť
- výhodou je prax v autoservise, motoservise (nie je podmienka)
- práca s PC (diagnostické programy, objednávka dielcov)
- aspoň základná znalosť AJ
- nadšenie a ochotu učiť a vzdelávať sa
- šikovnosť a pracovitosť, technickú zručnosť
- minimálne vodičský preukaz skupiny "B"

Ponúkame:
- nové, priestranné priestory servisu, podlahové kúrenie, samostatné WC, sprcha ...
- 8 hodinový pracovný čas, pondelok-piatok
- obedy a pitný režim zdarma priamo v budove firmy
- prípadné nadčasy preplatené alebo nahradené voľnom
- pravidelné technické školenia v zahraničí
- férové a motivujúce finančné ohodnotenie
- profesijný rast
- firemný telefón
- firemné vozidlo k dispozícii

Si z okolia Popradu, si flexibilná, zodpovedná osoba, auto alebo moto mechanik, zaujímajú Ťa štvorkolky, motocykle, snežné a vodné skútre?
Ak áno tak si tu správne a pošli nám životopis ...

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

automechanik

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovedosť za odvedenú prácu, samostatnosť, šikovnosť a pracovitosť, technickú zručnosť, nadšenie a ochotu učiť a vzdelávať sa

Sme spoločnosť, ktorá prevádzkuje predaj a servis štvorkoliek a motocyklov od roku 2006.
Máme širokú ponuku produktov ako aj príslušenstva k nim. V predaji ale aj v servise sa vždy snažíme odborne a kvalifikovane poradiť zákazníkovi najlepšie riešenie alebo najvhodnejší produkt. V našej firme veríme, že okrem kvality dodávaných produktov a služieb si zákazník cení v prvom rade osobný prístup, odborné poradenstvo, tradíciu a dobré meno predajcu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3648648  Megjelentetés dátuma: 27.8.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac