Vodič (dodávkové vozidlo) 3,5 t

4 - KOLKY s.r.o.

Miesto práce
Poprad
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
okamžite
Mzdové podmienky (brutto)
cca 600 EUR netto/mesiac (spresnenie na osobnom pohovore)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pravidelný výkup a zvoz separovaného papiera od občanov v rámci územia okresov PP, KK, LM, LE na dodávkovom vozidle do 3,5t (Peugeot Boxer) podľa harmonogramu v čase cca od 14:00 do 18:00, vyloženie v centrálnom sklade v Poprade + 5 dní v mesiaci je práca aj v doobedňajších hodinách od cca 8.00 do 12:00 (osobné vozidlo)

Práca je vhodná pre uchádzačov z okolia Popradu.

Vyžadujeme schopnosť vedenia evidencie zásielok, práca s komunikačnými nástrojmi, slušnosť, komunikácia so zákazníkom, zodpovednosť a starostlivosť o prevádzku vozidla do 3,5 t

Výberové konanie na nových vodičov bude prebiehať do 20.08.2018, po tomto termíne budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

A) vyžadujeme serióznosť a profesionálny prístup, slušné správanie a vystupovanie, schopnosť komunikácie so zákazníkmi
B) vyžadujeme dôslednosť, všímavosť a precíznosť pri práci
C) hľadáme skúseného šoféra s praxou vo vedení dodávkového motorového vozidla, so šetrným zaobchádzaním s vozidlom a primeranou starostlivosťou o pridelené vozidlo

Reagujte len v prípade VÁŽNEHO ZÁUJMU, ďakujem !!!

Sme spoločnosť, ktorá prevádzkuje predaj a servis štvorkoliek a motocyklov od roku 2006.
Máme širokú ponuku produktov ako aj príslušenstva k nim. V predaji ale aj v servise sa vždy snažíme odborne a kvalifikovane poradiť zákazníkovi najlepšie riešenie alebo najvhodnejší produkt. V našej firme veríme, že okrem kvality dodávaných produktov a služieb si zákazník cení v prvom rade osobný prístup, odborné poradenstvo, tradíciu a dobré meno predajcu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2767378  Megjelentetés dátuma: 3.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: cca 600 EUR netto/mesiac (spresnenie na osobnom pohovore)