Montážnik fasádnych lešení

4 ESTATES s.r.o.

Miesto práce
Zvolenská cesta 46, Banská Bystrica, okres Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1200 - 1800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž a demontáž fasádnych lešení.

V prípade dochádzajúcich zamestnencov, spoločnosť zabezpečí ubytovanie. Ponúkame veľmi zaujímavé finančné ohodnotenie.
Všetky školenia, ochrane a pracovne pomôcky, automaticky prináležia každému novému spolupracovníkovi.

Už viac ako 10 rokov, spoločnosť 4 ESTATES s.r.o. patrí medzi stabilné a väčšie spoločnosti v SR pôsobiace v oblasti montáží / demontáží, pranájmu fasádnych lešení a pojazdných hliníkových plošín, s pôsobnosťou na celom území SR.

Žiadosti o prijatie do zamestnania zasielajte na
e -mail: [email protected], prípadne nás kontaktujte na
tel. čísle : 0903 509 900

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skúsenosti s montážou fasádnych lešení. Fyzická zdatnosť, pracovné návyky, skúsenosti zo stavieb.

Už viac ako 17 rokov, sa spoločnosť 4 ESTATES s.r.o. venuje montáži/ demontáži a prenájmu fasádnych lešení. Spoločnosť patrí medzi stabilné spoločnosti v SR pôsobiace v oblasti montáží / demontáží, pranájmu fasádnych lešení a pojazdných hliníkových plošín, s pôsobnosťou na celom území SR.

Pozrite si náš web.

www.lesenia.com

www.4estates.eu

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2279595  Megjelentetés dátuma: 20.2.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1200 - 1800 EUR/mesiac