Miben segíthetünk?

.NET Developer

3oSoft, s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 3 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme mladá softvérová firma špecializujúca sa na vývoj webových aplikácií na mieru pre klienta, základom vývoja u nás je .NET, okolo ktorého sa všetko točí. Žiadna svetová pandémia nás nepoloží, stále máme rozbehané projekty, na ktoré potrebujeme nové posily.

Koho hľadáme?
Mal by si mať skúsenosti so C#/.NET, ak sa považuješ za seniora, musíš nám preukázať, že vieš prinášať riešenia a zároveň odovzdávať svoje skúsenosti juniornejším kolegom.

Zamestnanecké výhody, benefity

Čo ťa u nás na na oplátku čaká?

Platové ohodnotenie bude závisieť od tvojich znalostí a skúseností, hýbe sa v rozsahu 1500 až 3300 EUR. Sme otvorení klasickému pracovnému pomeru ako i spolupráci na živnosť či cez s.r.o..

Benefity si sám vyberieš – Športový balíček v podobe Multisportky alebo – Cafeteria (preplácanie blokov za kultúru, cestovanie alebo hry).

Môžeš pracovať z nášho spoločného officu v Bratislave, no v týchto tažkých pandemických časoch nemáme problém, ak budeš pracovať aj full-time z domáceho prostredia.

Keďže u nás "nielen vyvíjame ale sa aj vyvíjame“, učíme sa vzájomne a sám si môžeš vybrať, v čom sa chceš vzdelávať. Máme vyhradený pre každého individuálny budget na vzdelávanie, ktoré pomôže rásť tebe i firme.

Každý týždeň máme ovocie, oriešky, čokoládky, takže hladný neostaneš.

Pravidelné teambuildingové akcie, spoločné raňajky a rôzne mimopracovné súťaže (športové výzvy, X-box turnaje, šachové turnaje, kreatívne súťaže, …)

V neposlednom rade skvelých kolegov, ktorí sú vždy ochotní pomôcť a poradiť

Informácie o výberovom konaní

Ak si sa dočítal až sem, napíš a pridaj sa k nám.

Čo sme zač a ako fungujeme sa dočítaš na našom blogu: https://www.3osoft.com/sk/co-by-ste-mali-vediet-o-3osofte

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

C# - Pokročilý
.NET - Pokročilý

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Máme drive, pracujeme v tímoch a akceptujeme názory ostatných. Veľa sa pýtame a hovoríme, keď máme problém. To budeme očakávať aj od Teba.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

3oSoft je tu preto, aby poskytoval svojim zákazníkom softvérové riešenia, ktoré dodávame načas a v adekvátnej kvalite. Pri vývoji aktívne s klientmi komunikujeme, aby sme zabezpečili 100 % spokojnosť s výsledným produktom. Sme firma, ktorej vládne mladý duch, vďaka čomu rýchlo rastieme. Naším cieľom je dosahovať výsledky, ktoré nevidia len veľké firmy, ale aj koncoví používatelia našich riešení. V rámci nášho kolektívu prebieha otvorená komunikácia a je vítaný každý návrh na zlepšenie, ktorý zo strany kohokoľvek v rámci firmy príde.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

3oSoft s.r.o.
Černyševského 10
851 01 Bratislava-Petržalka
http://www.3oSoft.com
ID: 3298810  Megjelentetés dátuma: 28.9.2020  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac