Hľadáme softvérového testera!

3oSoft, s. r. o.

Miesto práce
Einsteinova 19, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
od 900 EUR s možnosťou dosiahnutia vyššieho ohodnotenia do výšky 1300 EUR v závislosti od znalostí a skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predpokladáme, že ak si otvoril tento inzerát, hľadáš si prácu, zvažuješ zmenu alebo poznáš niekoho, kto si prácu hľadá. Ani jedno z toho? Aj tak prosím pokračuj v čítaní. Sme mladá firma, ktorá má veľké plány. Preto hľadáme ľudí, ktorí nám pomôžu naše plány realizovať. Už dnes robíme to, o čom si nikto z nás pred 5 rokmi nedovolil ani len snívať. A chceme ísť ešte ďalej.

Čo budeš robiť?
Spolu s tímom budeš testovať rôzne aplikácie.
Budeš písať testovacie scénare, hľadať a spisovať chyby v aplikáciách.
Budeš kontrolovať funkčnosť procesov v aplikáciách z pohľadu koncového používateľa.
Určite nadobudneš kopec doménových znalostí a veľa sa naučíš!

Čo ti ponúkame?
- Platové ohodnotenie adekvátne Tvojim skúsenostiam až do výšky 1300 EUR.
- Benefity, vzdelávanie, akcie a teambuildingy. Každý týždeň ovocie, oriešky, čokoládky, takže hladný neostaneš.
- A v neposlednom rade skvelých kolegov, ktorí sú vždy ochotní pomôcť a poradiť.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme len tých, ktorí spĺňajú požiadavky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

Koho hľadáme?
Človeka, ktorý má s testovaním skúsenosti aspoň 1 rok.
Človeka, ktorý sa zaujíma o sféru riešenia technických problémov v rámci appiek a webov a má chuť učiť sa nové veci.

3oSoft je tu preto, aby poskytoval svojim zákazníkom softvérové riešenia, ktoré dodávame načas a v adekvátnej kvalite. Pri vývoji aktívne s klientmi komunikujeme, aby sme zabezpečili 100 % spokojnosť s výsledným produktom. Sme firma, ktorej vládne mladý duch, vďaka čomu rýchlo rastieme. Naším cieľom je dosahovať výsledky, ktoré nevidia len veľké firmy, ale aj koncoví používatelia našich riešení. V rámci nášho kolektívu prebieha otvorená komunikácia a je vítaný každý návrh na zlepšenie, ktorý zo strany kohokoľvek v rámci firmy príde.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3232948  Megjelentetés dátuma: 27.2.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 900 EUR s možnosťou dosiahnutia vyššieho ohodnotenia do výšky 1300 EUR v závislosti od znalostí a skúseností.