Barista / časníčka - BLACK COFFEE - Banská Bystrica

3LC s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
790 - 1 200 EUR/mesiacod hodín, + tringelty, koncoročné odmeny,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej kaviarni BLACK COFFEE v BANSKEJ BYSTRICI hľadáme baristu, čašníčku iba s praxou. Takého, kto rozumie káve, vie čo je latte art a chce pripravovať top kvalitu v každej šálke.
Uprednostňujeme takých, ktorí sa chcú neustále zlepšovať a byť prínosom pre našu kaviareň.

Baristické školenia
Zabezpečíme stravu
Sieť 3 kaviarní na Slovensku. V čase "corony" sme sa o všetkých našich zamestnancov postarali a neprepúštali. Sme stabilná spoločnosť.

Podmienkou je zaslať CV + fotografiou uchádzača na [email protected]
Do "subjectu " uvedte BARISTA.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- veľmi príjemný vzhľad a vystupovanie
- komunikatívnosť
- zodpovednosť

Sieť kaviarní na Slovensku = BLACK COFFEE v historickom centre Banskej Bystrice, Shopping Centrum Zvolen a v Bratislave / obchodnom centre CENTRAL . Exkluzívne prostredie s mladým a milým kolektívom.

Titul : "Najobľúbenejšia kaviareň v Banskej Bystrici za rok 2016".

www.blackcoffee.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4125908  Megjelentetés dátuma: 26.8.2021  Alapbér (bruttó): 790 EUR/mesiac