Umývač vozidiel

3H AUTO s.r.o.

Miesto práce
Moldavská cesta, Košice - mestská časť Západ
Termín nástupu
15.4.2019
400 - 500 EUR/mesiac133 € + 67 € osobné ohodnotenie + prémie za každé umyté auto 1,30€, v čistom to je od 400 do 500€.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho autorizovaného servisu hľadáme šikovných, pracovitých, fyzický zdatných zamestnancov , majúci zmysel pre poriadok a detail na pozíciu : umývač vozidiel. Musí byť aktívny vodič a mať vodičský preukaz skupiny B.

- práca v príjemnom kolektíve
- neustály rozvoj znalostí

Ak Vás naša ponuka zaujala pošlite nám svoj životopis na mailovú adresu: [email protected] prípadne nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle 0911765152 pána Lizoňa. Tešíme sa na spoločnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Automobilový priemysel, technické

Vodičský preukaz

B

samostatnosť, zodpovednosť, loajálnosť, flexibilita, ochota pracovať vo vlhkom prostredí, manuálnu zručnosť, vzťah ku poriadku a čistote

Autorizovaný predaj automobilov, predaj náhradných dielov a príslušenstva, výkup a predaj ojazdených áut, servis vozidiel značiek Mazda, Hyundai a Citroen.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3641014  Megjelentetés dátuma: 10.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 400 - 500 EUR/mesiac133 € + 67 € osobné ohodnotenie + prémie za každé umyté auto 1,30€, v čistom to je od 400 do 500€.