Zvárač / Zámočník

3 Energy, s.r.o.

Miesto práce
Krásno nad Kysucou
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
7 - 13 EUR/hod.Výška mzdy závisí od skúseností a kvalifikácie kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zváranie konštrukcií (CO2, tig, mig)
- montáž konštrukcií
- príprava pre zváračov
- čistenie zvarov
- skladanie jednoduchých konštrukcií
- zámočnícke práce
- ručné opracovanie kovov, brúsenie, bodovanie

Získate prácu v slovenskej spoločnosti, ktorá Vás bude skutočne baviť. Nájdete u nás väčšie výzvy, prácu na unikátnych projektoch a možnosť ďalej sa rozvíjať. Spoznáte priateľskú pracovnú atmosféru, skvelých kolegov a kvalitných manažérov.
Okrem toho u nás nájdete:
- zaujímavú prácu s možnosťou ďalšieho vzdelávania, odborného a kariérneho rastu
- špecifické kurzy a školenia
- individuálne ohodnotenie, mesačné prémie
- bohatý sociálny program
- príspevok na stravovanie zamestnancov
- a ďalšie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- Zváračský preukaz - výhodou
- Zváračské osvedčenie - výhodou;
- Prax v inštalatérskych a zámočníckych prácach;
- Čítanie projektovej dokumentácie

Spoločnosť 3 Energy, s.r.o./ 3 Energy SK, s.r.o. pôsobí v oblasti STROJÁRSKEJ a STAVEBNEJ výroby.

Prostredníctvom našej spoločnosti a značky 3 Energy, ktorá bola založená v roku 2009, vytvárame hodnoty v pracovnej a ľudskej oblasti.

Sme stavebná spoločnosť, ktorá realizuje generálne zhotovenie stavieb ako priemyselných objektov a výrobných hál vrátane technologického vybavenia tak aj objektov pre bývanie. Máme vlastných pracovníkov a široké referencie z celého portfólia.

Okrem realizácii stavieb, je naším zameraním aj inštalácia fotovoltických elektrární a elektroinštalačné práce s bohatými skúsenosťami a riešeniami na kľúč.

Okrem stavebnej divízie máme aj strojársku výrobu zo zameraním na kovovýrobu a povrchové úpravy – prášková lakovňa, máme vlastnú zámočnícko-zváračskú dielňu, kde si vyrábame oceľové konštrukcie pre stavby s oceľovým skeletom vo vlastných výkonoch, čo nám dáva vysokú konkurenčnú výhodu pri stavbách tohto typu.

Zároveň ponúkame komplexné riešenia pre developerov. Za hlavnú výhodu spoločnosti považujeme našu odbornosť a flexibilitu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4106251  Megjelentetés dátuma: 18.6.2021  Alapbér (bruttó): 7 EUR/hod.