Manažér závodu - strojárska výroba

3 Energy, s.r.o.

Miesto práce
Krásno nad Kysucou
Termín nástupu
ASAP
3 000 EUR/mesiac(Základná zložka mzdy + variabilná zložka mzdy, v závislosti od kvalifikácie a praxe kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsadzujeme pracovnú pozíciu "Manažér závodu" pre náš greenfield projekt v oblasti strojárskej výroby v novovybudovanej prevádzke spoločnosti v Krásne nad Kysucou.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti :

- Riadi financie, nákup, predaj, ľudské zdroje.
- Poskytuje ekonomické analýzy, štúdie a poradenstvo vo všetkých záležitostiach, ktoré môžu mať na spoločnosť potenciálne významný vplyv vrátane ekonomických/konkurenčných trendov, tvorby cien, cash flow a hodnotenia produktového radu.
- Tvorí dlhodobé rozpočty a iné projektové pravidlá a opatrenia.
- Pripravuje dlhodobé predpovede o zisku/stratách, aby manažmentu uľahčil kontrolu alokácie kapitálu, stratégií rastu, zmien produktového radu, atď.
- Hodnotí a odporúča postupy tvorby cien a kontroluje závažné rozhodnutia týkajúce sa tvorby cien.
- Riadi tok informácií súvisiacich s predajnými aktivitami a transakciami (potenciálni zákazníci, fakturácia, objednávky, zmluvy) a vyhodnocuje údaje s cieľom zaistiť splnenie cieľov pre danú oblasť.
- Koordinuje splnenie predajných cieľov v rámci stratégie organizácie a koordinuje svoju prácu s ostatnými aktivitami organizácie.
- Vedie prevádzku závodu tak, aby bola v súlade so stratégiou spoločnosti, štátnymi a miestnymi reguláciami.
- Riadi výrobu, zabezpečuje efektívnosť nákladov a dodržiavanie predpísanej kvality, presností a výkonnostných noriem.
- Podieľa sa na výbere pracovníkov závodu.
- Analyzuje prognózy predaja a na ich základe zaisťuje krátkodobé a strednodobé požiadavky na výrobné zdroje, napr. zamestnancov, materiály, zariadenia a subdodávateľov.
- Zaisťuje krátkodobé činnosti smerujúce k nadväznosti a vyváženosti výroby: rozvrhnutie zmien, zabezpečovanie materiálových požiadaviek, zaťaženie strojov, riešenie sťažností, údržba zariadení.
- Sleduje zavedené ukazovatele výkonnosti, medzi ktoré patria zostavy odchýlok, výrobné výkazy, výkazy kvality a hlásenia o úrazoch.

Získate prácu v slovenskej spoločnosti, ktorá Vás bude skutočne baviť. Nájdete u nás väčšie výzvy, možnosť ďalej sa rozvíjať a spolupracovať na greenfield projekte. Spoznáte priateľskú pracovnú atmosféru, skvelých kolegov a kvalitných manažérov.
Okrem toho u nás nájdete:
- zaujímavú prácu s možnosťou ďalšieho vzdelávania, odborného a kariérneho rastu
- špecifické kurzy a školenia
- mobilný telefón, notebook/tablet
- flexibilný pracovný čas
- individuálne ohodnotenie, mesačné prémie
- bohatý sociálny program
- príspevok na stravovanie zamestnancov

Ďalšie benefity na pozíciu Manažéra závodu budú upresnené na osobnom pohovore.

V prípade, že spĺňate požiadavky na danú pracovnú pozíciu, prosíme o zaslanie Vášho životopisu v slovenskom jazyku, vrátane fotografie. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- relevantná prax,
- skúsenosti s vedením a motivovaním pracovníkov,
- príjemné vystupovanie, prezentačné zručnosti,
- riadiace, organizačné a rozhodovacie schopnosti,
- samostatnosť,
- orientácia na cieľ a výsledok,
- manažérske skúsenosti,
- schopnosť podieľať sa na dosahovaní kolektívnych cieľov,
- prirodzená autorita.

Spoločnosť 3 Energy, s.r.o./ 3 Energy SK, s.r.o. pôsobí v oblasti STROJÁRSKEJ a STAVEBNEJ výroby.

Prostredníctvom našej spoločnosti a značky 3 Energy, ktorá bola založená v roku 2009, vytvárame hodnoty v pracovnej a ľudskej oblasti.

Sme stavebná spoločnosť, ktorá realizuje generálne zhotovenie stavieb ako priemyselných objektov a výrobných hál vrátane technologického vybavenia tak aj objektov pre bývanie. Máme vlastných pracovníkov a široké referencie z celého portfólia.

Okrem realizácii stavieb, je naším zameraním aj inštalácia fotovoltických elektrární a elektroinštalačné práce s bohatými skúsenosťami a riešeniami na kľúč.

Okrem stavebnej divízie máme aj strojársku výrobu zo zameraním na kovovýrobu a povrchové úpravy – prášková lakovňa, máme vlastnú zámočnícko-zváračskú dielňu, kde si vyrábame oceľové konštrukcie pre stavby s oceľovým skeletom vo vlastných výkonoch, čo nám dáva vysokú konkurenčnú výhodu pri stavbách tohto typu.

Zároveň ponúkame komplexné riešenia pre developerov. Za hlavnú výhodu spoločnosti považujeme našu odbornosť a flexibilitu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3854626  Megjelentetés dátuma: 24.2.2020  Alapbér (bruttó): 3 000 EUR/mesiac