Krajčírka - brigáda

2U s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava, okres Pezinok
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Mzda je stanovená podľa výkonu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Šitie športových štartovných čísiel v krajčírskej dielni Pezinok. V pripade záujmu aj šitie na doma.

V pripade záujmu nás kontaktujte na čísle 0903 828 656 v pracovných dňoch od 8:00 - 17:00 hod. alebo cez mail na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Znalosť šitia na overlocku pripadne coverlocku.

Sme najvacsi vyrobca vlajok a vlajkovych stoziarov na Slovensku uz vyse 30 rokov. Specializujeme sa na velkoformatovu potlac textilu. Sme dealer svedskych sklolaminatovych stoziarov Flagmore.

Viac info na:
www.vlajkovo.sk / www.vlajkovo.cz
www.vlajky.sk
www.euromast.sk
www.aluframe.sk
www.stoziare.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1951893  Megjelentetés dátuma: 9.12.2014  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Mzda je stanovená podľa výkonu.