Moderátor a redaktor v regionálnej televízii

2M media, s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
1.10.2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spolupráca je vhodná pre študentov a absolventov masmediálnej komunikácie, žurnalistiky aj pre uchádzačov, ktorí skúsenosť s médiami nemajú, ale sú tvoriví a majú nadštandardné komunikačné vlastnosti. Prax v médiách je veľkou výhodou. Skúsenosti s kamerou sú vítané.
Tvorenie tém, práca v teréne, strih a reportáže.
Výška odmeny závisí od počtu vyhotovených diel.
Forma spolupráce - živnosť, autorská zmluva poprípade iná dohoda.

-časová flexibilita
-kultúrne poukazy

Pohovor zo všeobecného prehľadu komunálnej politiky, základný prehľad o fungovaní samosprávy, práca s textom, kamerové skúšky.
Životopis spolu s motivačným listom zasielajte na e-mailovú adresu [email protected]
SPOLUPRÁCA je VHODNÁ PRE UCHÁDZAČOV Z NITRY A OKOLIA.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

média

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skúsenosti s kamerou vítané, komunikatívnosť, časová flexibilita, samostatnosť, zodpovednosť, chuť pracovať v médiu s 13 ročným pôsobením na trhu a so stabilným okruhom divákov.

TV CENTRAL Televízia Central je slobodné a nezávislé médium so slobodne a nezávisle vytváraným obsahom. Pre utváranie tohto obsahu sú určujúce len platné zákony a Ústava Slovenskej Republiky. Televízny signál sa šíri prostredníctvom satelitu ASTRA 3A pre zákazníkov SKYLINK, Digi TV, Magio TV, Fiber tv Orange a tiež prostredníctvom SATRO MMDS. Analógový i digitálny signál. Profil TV CENTRAL TV Central patrí k najväčším regionálnym televíziám na Slovensku, či už ide o veľkosť územia pokrytého signálom TV Central, alebo rozsahom a pestrosťou programu. Svojím pôsobením na mediálnom trhu si veľmi rýchlo vybudovala kredit rešpektovanej televízie.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3765329  Megjelentetés dátuma: 17.9.2019