Čašník - brigádnik na letnú terasu (aj študenti)

SEVEN pub

Miesto práce
Trieda SNP 88, Košice
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
1.06.2019
Mzdové podmienky (brutto)
3 EUR/h

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Počet pracovných hodín do mesiaca je cca 150.
Obsluha zákazníkov na letnej terase pri podniku typu Pub + Pizzeria.
Podnik SEVEN PUB sa nachádza na sídl. Terasa LVII.

Pekné pracovné prostredie, korektný prístup k personálu, zamestnanecká strava.

Životopisy s FOTOGRAFIOU posielajte na mailovú adresu [email protected], alebo volajte na tel. 0907 440 258.

Spoločnosť si vyhradzuje odpovedať len vybratým uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Prax na pozícii/v oblasti

čašník-barman

Počet rokov praxe

1

Zručnosť pri obsluhe zákazníkov a skúsenosti aspoň 6 mesiacov s podobnej práce. Požadujeme korektný prístup k zákazníkom, príjemné vystupovanie.

1. Prevádzka reštaurácie, donášková služba.
2. Výroba interiérov a nábytku na mieru, obchodná činnosť.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2500272  Megjelentetés dátuma: 1.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 3 EUR/h