Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Čašník - výčapník - barman

SEVEN pub

Miesto práce
Trieda SNP 88, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
850 - 1 050 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava nápojov s dôrazom na výčap piva (Plzenská reštaurácia s tankovým Plzňom) - zrekonštruovaný SEVEN PUB. Podnik je typu pizza-pub. Hľadáme uchádzačov na hlavnú smenu.

Práca v zabehnutom podniku s najväčšou návštevnosťou na Košickej Terase, s vlastnou donáškovou službou. Zamestnanecká strava , výborný kolektív, seriózny prístup k zamestnancom.

Životopisy s FOTO posielajte na mailovú adresu: [email protected], alebo volajte prevádzkara na tel. 0907 440 258.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Prax na pozícii/v oblasti

čašník, barman, hlavný čašník

Počet rokov praxe

1

Prax, zvládanie stresových situácií, príjemné vystupovanie

1. Prevádzka reštaurácie, donášková služba.
2. Výroba interiérov a nábytku na mieru, obchodná činnosť.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1685050  Megjelentetés dátuma: 10.1.2023  Alapbér (bruttó): 850 EUR/mesiac