Digital account manager v reklamnej agentúre

2create, s.r.o.

Miesto práce
Hálkova 9, 831 03 Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 1 800 EUR/mesiacUvádzaný je nástupný základný plat. Okrem základnej zložky sú vyplácané aj mesačné bonusy aj viac ako 100 %, 13. plat, sociálny fond.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- menežovanie online projektov (kampane, weby, sociálne siete, PPC a pod.)
- komunikácia s klientmi a internými oddeleniami (webové, grafické, PPC, social...)
- aktívne zapájanie sa do prípravy projektov, tendrov, stratégií

- priestor na sebarealizáciu
- rôznorodá prácu pre super klientov
- prácá vo veselom kolektíve jednej z TOP slovenských reklamných agentúr
- trinásty plat, sociálny fond, školenia, bazén vo firme, grilovačky, splavy, chaty, teambuildingy a kopec ďalších benefitov :)
- firemný telefón, laptop, auto

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Google Ads - základy
Google Analytics - základy
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- nový kolega musí vedieť riešiť všetky úlohy samostatne
- minimálna prax 2 roky na podobnej pozícii, ideálne v agentúre (pozícia nie je vhodná pre juniora)

Sme fullservisová nezávislá nesieťová slovenská agentúra, ktorá už 14 rokov úspešne maká pre klientov nielen Slovensku. Veríme, že marketing je sluha obchodu a všetko, čo robíme sa premieta v prvom rade do výsledkov klienta. Offline a digitál v 2CREATE sú u nás dlhé roky v maximálnej symbióze. Pracovať budeš vo veselom kolektíve cca 30 ľudí, ktorí vedia zamakať, ale sa aj parádne spolu zabaviť. Pracujeme pre desiatky klientov a nemáme radi nudu a stereotyp. Robíme, čo nás baví. Robíme to so srdcom a máme gule na to povedať klientom NIE. Skrátka: NIE SME PRE KAŽDÉHO. Si pre nás?

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

2CREATE, s.r.o.
Hálkova 9
831 03 Bratislava
ID: 3846359  Megjelentetés dátuma: 13.1.2020  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac