Digital account manager v reklamnej agentúre

2create, s.r.o.

Miesto práce
Hálkova 9, 83103 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.04.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- manažovanie online projektov (kampane, weby, sociálne siete, atď.)
- komunikácia s klientmi, webovým a grafickým oddelením
- aktívne zapájanie sa do prípravy projektov (nutná znalosť postupov pri tvorbe webov, seo, ui...)
- potrebná orientácia v trendoch rôznych digitálnych kanálov
- vítaná znalosť webových analytických a štatistických nástrojov, ppc systémov

- možnosť kariérneho rastu
- rôznorodá práca pre viacerých klientov
- práca v agentúre patriacej medzi TOP slovenské reklamné agentúry
- trinásty plat, sociálny fond, bazén, chaty, teambuildingy :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Google Ads - Základy
Google Analytics - Základy
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- nový kolega musí vedieť riešiť všetky úlohy samostatne
- prax na podobnej pozícii minimálne 2 roky

Sme fullservisová beyond marketingová agentúra 2CREATE s integrovaným digitálom, ktorá ide (často) proti prúdu už 18 rokov. Získali ocenenie TOP 5 zamestnávateľ medzi marketingovými aganetúrami. Hľadáme nových kolegov na dlhodobý vzťah plný stratégií, kreatív, deadlineov a skvelých projektov. Niekoho, kto zapadne do 30-členného tímu makačov, ktorí sa vedia baviť (nielen prácou). No ak si ťa vyberieme, budeš sa mať ako prasa v žite vďaka prudko motivačným benefitom, ktoré závisia od tvojich výsledkov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2612320  Megjelentetés dátuma: 11.1.2018