Ekonóm, Hlavný účtovník

24-pay s.r.o.

Miesto práce
Žilina, Kálov 356, okres Žilina
Termín nástupu
01.04.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za komplexné vedenie a spracovanie účtovnej agendy spoločnosti
- Kontrolovanie splatností odberateľských pohľadávok a záväzkov spoločnosti
- Vedenie pokladne
- Spracovanie mesačnej, kvartálnej a ročnej uzávierky
- Vypracovávanie a odosielanie mesačných, kvartálnych a ročných výkazov a hlásení najmä do NBS
- Komunikácia s NBS, DÚ a pod.
- Kontrola finančných transakcii klientov 24-pay
- Spracovanie DPH
- Vypracovávanie a evidovanie interných predpisov a smerníc
- Predkladanie návrhov na optimalizáciu nákladov spoločností
- Pripravovanie ekonomických podkladov, reportov a analýz pre vedenie spoločnosti
- Vypracovávanie daňových priznaní a štatistických výkazov
- Účtovanie bankových výpisov a fakturácia v cudzej mene

Práca v mladom dynamickom kolektíve
Inšpirujúce pracovné prostredie
Pružný pracovný čas
Možnosť ďalšieho vzdelávania
Celofiremné akcie

Prosíme uchádzačov zaslať životopis v SJ aj AJ spolu s motivačným listom a uvedením telefonického kontaktu. Zaslaním životopisu dáva uchádzač súhlas našej spoločnosti na spracovanie osobných údajov pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona 18/2018 o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
Fakturácia - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Pokladňa - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Počet rokov praxe

2

Predchádzajúca prax v oblasti účtovníctva
Dôslednosť, precíznosť, flexibilita
Analytické a procesné myslenie
Samostatnosť, zodpovednosť a proaktívny prístup
Schopnosť pracovať v tíme
Pozitívny postoj, otvorená myseľ, schopnosť vidieť veci "out-of-box"
Znalosť programu HELIOS ORANGE výhodou

24pay je spoločnosť ponúkajúca platobné služby. Sme dôveryhodné digitálne bankovníctvo. Pomáhame podnikom všetkých veľkostí a typov uspieť podľa ich predstáv. Sme regulovaní Národnou bankou Slovenska. Neustále rastieme a pracujeme na nových projektoch v oblasti digitálnej transformácie, e-commerce , finančných služieb a inovatívnych online riešení. Sme skvelý tím s finančným a digitálnym know-how.
24pay je súčasťou skupiny, známej ako Skupina DOXX, po novom FSM Group. Zastrešuje značky DOXXbet, DOXX - Stravné lístky, fpoho, Hotel Dubná Skala****, Super Jedlo, Nadácia DOXX, CODIUM a ďalšie. Tieto značky tvoria dynamické a moderné zoskupenie. Naše značky sú celoslovensky známe a obľúbené.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3308254  Megjelentetés dátuma: 12.2.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou